час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

ЛЯЛЬКОВИЙ БУДИНОЧОК
27-12-2017
CONTE ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИНКИ ШКАРПЕТОК ДЛЯ МАМ І ДОЧОК ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ ЛЕГЕНДАРНИХ ІГРАШОК
Читати далі
Відкриття Dream Point в ТРК «Проспект»
22-12-2017
22 грудня в ТРК «Проспект» до Dream Point приїде Santa Clause. Протягом 5 днів він буде спілкуватися з дітьми, фотографуватися. А ще йому можна нашептати побажання, щоб збулось.
Читати далі
Уикенд шукає нових героїв
19-01-2018
Ми розповімо вашу історію про досягнення і незвичайні захоплення. Як стати героєм? Перейдіть по посиланню https://goo.gl/forms/90NeaKIIsViTUtxI3 і заповніть гугл-форму. Чекайте зворотного зв'язку від редакції. Можливо, саме ви станете новим героєм Уикенда, і статтю про вас ми опублікуємо на сайті weekend.today!
Читати далі
Digital New Year у ТРК «Проспект»
25-12-2017
25-30 грудня ТРК «Проспект» запрошує на інноваційні майстер-класи і знайомство з роботами. 
Читати далі
Різдвяний ярмарок у ТРК «Проспект»
22-12-2017
Шопінг, безумовно, збуджує нові емоції. Особливо напередодні Різдва і новорічних свят, коли хочеться для рідних і близьких приготувати оригінальні сюрпризи.
Читати далі
CÁVA у ТРК «Проспект»
18-01-2018
У ТРК «Проспект» на фудкорті відкрилась авторизована точка іспанського ігристого вина CÁVA у форматі затишного закладу на острові з власною посадкової зоною для гостей площею 20 кв. м. Місія CÁVA - розвивати культуру споживання вина, а також розповісти про вартості та переваги іспанських виноробів. Тому у ТРК «Проспект», після шопінгу, можна зазирнути на острів та зануритися у світ власних мрій з келихом вина CÁVA.
Читати далі
Розклад майстер-класів від Комп'ютерної академії Шаг в грудні
25-12-2017
З 25 по 30 грудня з 16 до 19.00 приходь на Новорічні свята в ТРК Проспект та заряджайся порцією інтерактивного драйву від комп'ютерної академії Шаг! До зустрічі на Robot Party
Читати далі
Новий «Будинок іграшок» в ТРК «Проспект»
21-12-2017
ТРК «Проспект» продовжує розширювати простір щасливого дитинства і презентує новий магазин іграшок «Будинок Іграшок». На площі понад 350 кв. м. представлено більше 600 відомих міжнародних і вітчизняних брендів іграшок. Асортимент об'єднує такі сегменти товарів як розважальні і настільні ігри, машинки, захоплюючі фігурки, сюжетно-рольові іграшки, ляльки, книги, творчість і канцтовари, конструктори. У магазині «Будинок Іграшок» регулярно проходять акції і знижки, діє програма лояльності. Покупці завжди можуть отримати консультацію у продавців - які іграшки або книги краще вибрати для дитини відповідно до її віку, інтересів та індивідуальних переваг.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!