Виграти
iPhone XS
UA
EN RU

НОВИНИ

Експресія ритму та стилю на Дні народженні ТРК «Проспект»
02-12-2018
2 грудня ТРК «Проспект» запрошує разом відсвяткувати День народження. На гостей чекає експресивна атмосфера музичних ритмів і пісень від драйвового Артема Пивоварова і сучасні мікси від групи LAFESTA.
Читати далі
Офіційні правила акції "Розіграш iPhone XS на честь Дня народження ТРК "Проспект"
02-12-2018
Акція до дня народження ТРК «Проспект» 1.    Організатор Акції  o    Організатором Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх. o    Виконавцем Акції є ПрАТ «Агентство «Інфокон». Місцезнаходження Виконавця: 03150, м. Київ вул. Анрі Барбюса, 47.
Читати далі
Black Weekend в ТРК «Проспект»
25-11-2018
У США на Black Friday американці беруть відгул, щоб встигнути на sale-shopping. В ТРК «Проспект» комфортно здійснювати покупки, «чорна п'ятниця» розтягнулася на три дні - Black Weekend. 23-25 ​​листопада представлені в торгово-розважальному комплексі бренди магазинів запропонують знижки. Ну а покупці, шопоголіки, шопінгхантери зможуть насолодитися реальним шопінгом, набуваючи потрібне і корисне для сім'ї, для дому та для себе.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!