час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Як захотіти змінитися і перемогти свою слабкість
04-02-2019
Подобатися собі і оточуючим, відчувати впевненість і мотивувати себе на краще - цю тему обговорювали з тренерами з фітнесу та йоги на проекті «Міксологія Тренувань» в ТРК «Проспект».
Читати далі
Місія кращає - від Руслана Кудінова
31-01-2019
Руслан Кудінов за освітою магістр туризму і перекладач з англійської мови. Зі спортом його пов'язувало лише звільнення від фізкультури. А в результаті вийшла історія становлення успішного фітнес-тренера The Change. Сьогодні він пропонує авторський мікс методик з фітнесу, калістеніки, йоги та animal flow. У спорті Руслан знайшов своє покликання, любить роботу і вдячний життю за таку непередбачуваність.
Читати далі
Раннє бронювання-2019 в розпалі!
25-01-2019
Туреччина, Іспанія, Греція, Кіпр, Хорватія, Албанія, Болгарія, Італія, Португалія!
Читати далі
Under Armour: від створення до відкриття в ТРК «Проспект»
01-02-2019
Американська спортивна марка Under Armour з'явилася в 1996 році. Її заснував екс-футболіст Кевін Планк, який з досвіду розумів потреби спортсменів у тренувальному взутті та одязі. Його першими клієнтами стали гравці по університетській команді, а від коледжу він отримав перше скромне замовлення.
Читати далі
Харизма і калістеніка від тренера Ярослава Жука
30-01-2019
Ярослав Жук - сертифікований фітнес-тренер простору The Change, що спеціалізується на калістеніці. Переможець та призер понад 40 чемпіонатів. Народився і проживає в Києві, закінчив «Київський Ліцей транспорту» з відзнакою і продовжив власний шлях саморозвитку та самовдосконалення.
Читати далі
4 континенти в ТРК «Проспект»: молодь про торговельний центр
24-01-2019
Ольга Буркут, студентка КНЕУ за спеціальністю «системний аналіз», молодший консультант з впровадження ERP систем в консалтинговій компанії і віце-президент з фінансів в міжнародній молодіжній організації Aiesec в Києві, про ідею провести Global Village в ТРК «Проспект» і що думає молодь про торговельний центр.
Читати далі
Стійкість і підвищення вольового порога: лайфстайл від Дмитра Бікмаєва
01-02-2019
Дмитро Бікмаєв родом з Криму, вищу освіту здобув за фахом «Фінанси і кредит». Після магістратури пішов у вільне плавання.
Читати далі
Відчути тіло з Таїсією Павлюковою: ще несказане про йогу
29-01-2019
Таїсія Павлюкова - досвідчений і сертифікований педагог з йоги, засновниця спейса The Change. Сама практикує вже понад 15 років і розробляє тренувальні програми як займатися йогою на результат.
Читати далі
Sale-репортаж із Love Republic в ТРК «Проспект»
23-01-2019
Фіолетовий, бузковий, фіалковий, персиковий – головні fashion-кольори цього сезону, що підкреслюють ніжність та жіночність. Класична « маленька чорна сукня» - з мереживами, які надають образу витонченості.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!