час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

23 листопада в продаж надійшла нова колекція, яка для бренду MustHave стала знаковою.
29-11-2017

Дизайнер Олена Рева спільно з командою MustHave створили унікальну лінію святкового одягу. Варто відзначити, що колаборації дизайнерів і мас-маркет-брендів - світова давня традиція, мета якої - зробити преміальну якість доступною.

«Ми дуже раді нашій співпраці з провідним мас-маркет-брендом України MustHave. Для нас це, в першу чергу, бажання зробити моду більш доступною. У колекції є наші знакові принти і силуети. Також ми постаралися зробити вибір універсальним: в колекції є як ділові речі, так і ідеальні святкові варіанти. Спасибі MustHave за цю співпрацю », - каже Олена Рева.

Колекція просякнута богемністю 30-х років, збережена естетика історичного періоду і його настрій.

Ці речі створені для дівчини, яка знаходиться в постійному русі і не зупиняється на досягнутому. Їй важливі не тільки красиві наряди, але і внутрішнє наповнення, вона постійно вдосконалюється, просувається по кар'єрних сходах, відкриває для себе нові можливості. Звичайно, в цьому їй допомагають вишукані сукні ... Ідею колекції підказав фільм Working girl - про дівчину, яка прийшла працювати у велику компанію і дуже швидко зробила непогану кар’єру.

«Проте колекція вийшла дуже ніжною та жіночною. У ній використані м'які, летючі тканини - шифон, сатин, дрібна сітка, які відображають настрій і стиль дизайнера Олени Реви. Кожну річ індивідуально відшито швачками на виробництві MustHave, а унікальні авторські принти роблять цю колекцію дійсно неповторною у всіх сенсах. Ми дійсно пишаємося нашою співпрацею! », - відзначають Анна Коваленко і Анастасія Дзюба, власники бренду MustHave.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!