час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Global Fit – fast-sport на даху ТРК «Проспект»
05-09-2017

23 та 24 вересня на даху ТРК «Проспект» відбудеться новий динамічний формат спортивних тренувань Global Fit. Професійні тренери проведуть 10 майстер-класів з фітнесу, TRX, FLEXIBLE DRIVE, Twerk, HIIT, MMA. Активні учасники Global Fit зможуть взяти участь у CROSSFIT змаганнях та виграти призи від партнерів.

Програму Global Fit складено таким чином, щоб показати гостям основні переваги сучасних видів тренувань у форматі fast-спорт – швидко, стильно, ефективно.

Якщо людина поставила перед собою мету поліпшити фізичне самопочуття та знайти гармонію, професійні тренери радять зайнятися фітнесом. Це широкий спектр тренувань, які включають спеціальні вправи для розвитку гнучкості тіла, пошуку душевної рівноваги, швидкості мислення, а також кардіо та силові навантаження.

Новий напрямок у фітнесі, що також представлений на заняттях Global Fit у ТРК «Проспект», – це система TRX (Total Body Resistance Exercise), яка сприяє більш активній витраті енергії і дозволяє ефективно спалювати калорії в організмі.

Для поліпшення гнучкості та розтягування тіла тренери Global Fit рекомендують спробувати спеціальні функціональні тренування FLEXIBLE DRIVE. На заняттях учасники зможуть випробувати і потренувати усі групи м’язів одночасно, включаючи суглоби та зв’язки. Це, безумовно, не просто, але варто спробувати.

Система Twerk вважається одним із найдинамічніших тренувань для м’язів ніг, сідниць, преса та спини. Тому їй віддають перевагу дівчата. На Global Fit – гендерна рівноправність для всіх бажаючих дізнатися про нові стилі ефективних тренувань. Тому чоловікам теж буде цікаво, як почуваються дівчата, тренуючись у стилі Twerk.

HIIT вважається ефективною методикою високоінтенсивного кардіо для посилення рельєфу пресу та створення спортивного тіла. Ті, хто бажає наростити кубики пресу, на Global Fit зможуть дізнатися, як це зробити про деталі від сертифікованих практиків.

Змішані бойові мистецтва MMA (Mixed Martial Arts) – це однозначно для чоловіків. Позмагатися й обрати свою техніку єдиноборства, і разом із професійним тренером обговорити, як провести SWOT-аналіз, навчиться краще контролювати своє тіло та захищатися – про це на Global Fit довідаються усі бажаючі.

Формат fast-спорт на Global Fit у ТРК «Проспект» – це швидко про головне. Адже у торгово-розважальному комплексі зручно поєднати шопінг та спорт, приємно провести час і разом з однодумцями приєднатися до глобального тренду здорового стилю життя. На Global Fit кожен бажаючий може обирати тренування відповідно до індивідуального стилю, запитів, інтенсивності та особистих цілей, щоб стати сильніше, стрункіше та упевнено розвиватися далі.

Дізнавайся першим про розпродажі і новеньких! Підписуйся на розсилку!