час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Інструкція щодо дій під час повітряної тривоги
01-06-2022

Ця Інструкція розроблена з метою забезпечення безпеки осіб, які перебувають в Торгово-розважальному комплексі «Проспект», що знаходиться за адресою: вул. Гната Хоткевича, 1В, м. Київ або на прилеглій до нього території (надалі все разом – «ТРК»), під час оголошення повітряної тривоги.

Ця Інструкція є обов’язковою до виконання всіма особами, які перебувають на території ТРК або здійснюють господарську діяльність на території ТРК: споживачі, орендарі, працівники магазинів, закладів харчування, обслуговуючий персонал та інші (всі разом – «Відвідувачі ТРК»).

І. Відвідувачі ТРК зобов’язані:

1. Мати з собою мобільний телефон з ввімкненою програмою оголошення повітряної тривоги (Київ Цифровий, відповідні Telegram-канали тощо);

2. Ознайомитися з інформацією щодо місцезнаходження найближчих до ТРК захисних споруд цивільного захисту (надалі – «Укриття»). Інформація про адреси Укриттів та схеми руху до них розміщені по всій території ТРК (біля входів, в атріумах та інших місцях).

 Увага! На території ТРК Укриття відсутні.

3. Відвідувачі, почувши сигнал повітряної тривоги, зобов’язані негайно покинути територію ТРК та прямувати до Укриттів.

Магазини та представники, почувши сигнал повітряної тривоги, зобов’язані:
1) негайно припинити обслуговування споживачів,
2) евакуювати всіх споживачів та працівників зі своїх Об’єктів,
3) зачинити Об’єкт,
4) покинути територію ТРК та прямувати до Укриттів.

4. Неухильно виконувати вказівки Адміністрації та Служби безпеки ТРК.

ІІ. Адміністрація ТРК докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки Відвідувачів ТРК:
- всі скляні фасади захищено OSB-плитами;
- додатково перевірено роботоздатність всіх протипожежних систем;
- посилено охорону ТРК;
- на території ТРК розміщено інформаційні матеріали з адресами та схемами руху до Укриттів;
- здійснюється постійний моніторинг повітряних тривог, інформація про початок яких буде оголошуватися по гучномовцях ТРК.

В той же час, власник та адміністрація ТРК не несе відповідальності за будь-які збитки майну та ушкодження здоров’я, які можуть бути спричинені Відвідувачам під час дії воєнного стану в Україні. Фактом відвідування ТРК (для орендарів – фактом здійснення господарської діяльності в ТРК), Відвідувачі погоджуються з цією Інструкцією в повному обсязі, приймають її і зобов'язуються неухильно виконувати. У разі незгоди повністю, або в якій-небудь частині з Інструкцією, з вимогами Адміністрації, Служби безпеки ТРК, Відвідувач повинен відмовитися від відвідування ТРК (покинути територію ТРК).