час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Як зламати сейф у ТРК «Проспект»: обережно, спойлер
11-11-2021

У Чорну п’ятницю ТРК «Проспект» пропонує своїм відвідувачам перенестись до сонячної Іспанії, щоб зустрітись з героями серіалу «Паперовий будинок» – авантюристами, які вміло обходять будь-які перешкоди. Переконані, багато з вас вже чули про їхні пригоди. Лише на один день, 27 листопада, «Професор» з товаришами погодяться поділитись з вами скарбами, прихованими в сейфі. 

Для того, щоб зламати сейф, потрібно відповісти правильно на 3 запитання від героя «Паперового будинку» – його ви впізнаєте за червоним костюмом та маскою Сальвадора Далі. Кожне запитання матиме кілька варіантів відповіді. Цифра правильного варіанту – це складова коду до сейфу.

Тематика вікторини – Чорна п’ятниця. У ній можуть взяти участь всі охочі, хто з 4 вересня до 27 листопада включно придбали у будь-якому магазині на території ТРК «Проспект» (окрім гіпермаркету «Ашан») товари чи послуги на суму від 500 грн.

Нагадуємо, що 27 листопада у торговому центрі відбудеться розіграш iPhone 13 – найдовгоочікуванішого смартфона року. Як взяти участь у акції, детальніше тут: https://prospekt.com.ua

Код – знижки – iPhone 13 – алгоритм авантюрної Чорної п’ятниці у ТРК «Проспект». 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!