час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Halloween 2020 у ТРК «Проспект»: вже нічого не страшно
23-10-2020
31 жовтня у ТРК «Проспект» відбудеться Halloween. Зважаючи на події 2020 року, на Halloween ніщо вже не налякає – ні привиди, ні інопланетяни, ні франкенштейни. Тому геловінські герої без страху гулятимуть у торгово-розважальному комплексу, дотримуючись соціальної дистанції, та нагадуватимуть про це іншим гостям.
Читати далі
14 жовтня – День захисників та захисниць України
14-10-2020
З Днем Захисників та Захисниць! Поважаймо це свято!
Читати далі
Навіщо педіаторка завітала до ТРК «Проспект»?
09-10-2020
Під час Happy moments, які відбулись у ТРК «Проспект, стежили за тим, щоб відвідувачі тримали дистанцію й дотримувались респіраторного етикету. Все це задля їхньої безпеки й здоров’я в непрості часи. Чому це важливо робити та як вберегтися від Covid-19, розповіла лікарка-педіаторка Наталія Прілєпова, яка стала запрошеною спікеркою на інтелектуальному talk-шоу.
Читати далі
Чи мали козаки «нерозлучників», з’ясовували у ТРК «Проспект»
22-10-2020
14 жовтня до ТРК «Проспект» завітав сучасний козак – викладач столичної гімназії №283 Микола Швед. Юних відвідувачів він навчав створювати оберіг «нерозлучники» з пряжі, де червоні нитки символізують любов, а білі – світлу дорогу додому.
Читати далі
Листівки і ляльки-мотанки: до Дня захисників і захисниць у ТРК «Проспект» проведуть два майстер-класи
13-10-2020
14 жовтня у ТРК «Проспект» для дітей відбудуться два майстер-класи, присвячені Дню захисників і захисниць України.
Читати далі
Практичні лайфхаки на 2020 від психолога Володимира Науменка
08-10-2020
Відвідувачі ТРК «Проспект» стали учасниками свята у стилі Happy moments, на якому розігрувались призи, а запрошені спікери навчали корисних речей. Зокрема психолог-практик Володимир Науменко розповів гостям ТРК, як отримувати задоволення та емоційно справлятися із новими непередбачуваними викликами сьогодення.
Читати далі
Медалі – креативний хендмейд для найрідніших у ТРК «Проспект»
21-10-2020
Кольоровий папір + картон + двосторонній скотч = медалька для найрідніших захисників і захисниць. Саме за такою формулою відбувся майстер-клас із виготовлення листівок у ТРК «Проспект» спеціально до Дня захисників та захисниць 14 жовтня. Усі матеріали та засоби для творчості на воркшопі надав магазин творчого приладдя ART MART.
Читати далі
Природа, герої чи портрети – вибір за учасниками «Живописної майстерні» у ТРК «Проспект»
12-10-2020
На 6-му Дні народження ТРК «Проспект» активно поєднували навчання та розваги. Зокрема на локації Edutainment Happy moments магазин творчого приладдя ART MART влаштував для дітей ексклюзивний майстер-клас «Живописна майстерня», надавши усі необхідні матеріали.
Читати далі
Меседж свободи від фешн-бренду befree в ТРК «Проспект»
08-10-2020
У ТРК «Проспект» відкрився магазин befree, який мотивує самовиражатися та демонструвати свою свободу. Вже із самої назви бренду звучить послання «бути» та «вільною».
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!