час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Fashion&Profession експозиція у ТРК «Проспект»
14-06-2021
27 травня у ТРК «Проспект» відкривається нова авторська експозиція Fashion&Profession, яка присвячена взаємовпливу моди та професії. Цікаві стенди, на яких представлена особиста інформація про 10 героїв, продемонструють, як стиль життя та рід заняття людини впливають на її імідж та самовираження.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Шорени Шонії-Радіонової
11-06-2021
Акторка театру і кіно Шорена Шонія-Радіонова взяла участь у виставці Fashion&Profession у ТРК «Проспект», розповіла про свої джерела наповнення та поділилась професійним лайфхаком.
Читати далі
ARBER ПРЕЗЕНТУЄ ОФІЦІЙНІ КОСТЮМИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ НА ЄВРО - 2020
11-06-2021
Компанія ARBER – офіційний модний партнер національної збірної України з футболу та делегації Української асоціації футболу (УАФ) на ЄВРО-2020. Цей проект є продовженням довгострокової співпраці, в рамках якої ARBER одягав легендарні збірні України на вдалому чемпіонаті світу 2006 року в Німеччині, домашньому ЄВРО-2012 та ЄВРО-2016.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Катерини Рубльової
11-06-2021
Нотаріуска Катерина Рубльова стала учасницею виставки Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розказала про взаємозв’язок юриспруденції та скелелазіння.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Марії Марченко
11-06-2021
Вчителька історії столичної школи №207 Марія Марченко долучилась до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розповіла про своїх натхненників у професії.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Юрія Радіонова
10-06-2021
У проєкті Fashion&Profession взяв участь актор театру і кіно Юрій Радіонов. Для ТРК «Проспект» він розповів про свій шлях у професії та улюблені кольори й комплекти одягу.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Армена Варданяна
11-06-2021
Тренер збірної України з греко-римської боротьби Армен Варданян долучився до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та пояснив, чому любить класику.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Володимира Красіловського
11-06-2021
Героєм проєкту Fashion&Profession став юрисконсульт Володимир Красіловський. Він розповів ТРК «Проспект», чому обрав саме такий фах, та зізнався, скільки костюмів має в гардеробі.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Ірини Панаріної
10-06-2021
До проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» долучилась викладачка йоги Ірина Панаріна. Про те, як вона змінила ставлення до одягу та чому фарбує губи перед заняттями, далі у тексті.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!