час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

Німецький New Yorker у ТРК «Проспект»
05-11-2020
У торговельно-розважальних комплексах Німеччини одним із найпопулярніших фешн-магазинів вважається New Yorker. Тому українці, відвідуючи берлінські чи мюнхенські ТРЦ, зазвичай купують щось у цьому автентичному для німців магазині. Тепер є нагода і в київському ТРК «Проспект» придбати модні речі німецької якості.
Читати далі
Halloween 2020: химерні хімічні досліди у ТРК «Проспект»
28-10-2020
На Геловін у ТРК «Проспект» наука об’єднається з магією, а юні відвідувачі стануть свідками алхімічного дива. Адже на фудкорті запрацює відкрита лабораторія «Цікава хімія», де юні відвідувачі ТРК зможуть взяти участь у геловінських хімічних дослідах, зокрема виготовити натуральний бальзам для губ, опанувати ази молекулярної кухні, «позолотити» цвяхи та дізнатись, що таке «хімічний хамелеон».
Читати далі
Затишна осінь в il Molino
26-10-2020
Солодка осіння меланхолія вже огорнула Київ ніжним туманом. Особливо хочеться мріяти, відчувати тепло й підтримку близьких людей, згадувати з ними найкращі моменти цього року та спостерігати за похмурими перехожими за вікном.
Читати далі
Вже точно було не страшно на Геловін у ТРК «Проспект», чи не так?
05-11-2020
Коли вампір  Вкусив папір,  Він здивувався  — І розпався.   
Читати далі
Hallo-квест у ТРК «Проспект» – солодкі подарунки за кмітливість
27-10-2020
Солодощі – один із атрибутів Геловіну, і в ТРК «Проспект» їх можна буде отримати без ультиматумів та страшно простим способом. Достатньо спробувати себе у ролі дослідника та пройти Hallo-квест 31 жовтня.
Читати далі
Halloween 2020 у ТРК «Проспект»: вже нічого не страшно
23-10-2020
31 жовтня у ТРК «Проспект» відбудеться Halloween. Зважаючи на події 2020 року, на Halloween ніщо вже не налякає – ні привиди, ні інопланетяни, ні франкенштейни. Тому геловінські герої без страху гулятимуть у торгово-розважальному комплексу, дотримуючись соціальної дистанції, та нагадуватимуть про це іншим гостям.
Читати далі
Halloween 2020: у ТРК «Проспект» створюватимуть (не)страшні маски
29-10-2020
Захисні маски стали невід’ємною частиною життя кожної людини та перетворились на must-have аксесуар. Але ж хочеться виділитись з-поміж тисяч облич та проявити індивідуальність, особливо під час Геловіну – свята різномастої нечисті.
Читати далі
Фотозона в геловінському стилі у ТРК «Проспект»
27-10-2020
2020 рік настільки усіх загартував, що навіть геловінські фантастичні персонажі перестають приховуватись та виходять на зв'язок з людьми. І першопрохідцями стануть не абихто, а винахідлива чаклунка Малефісента та монстр Франкенштейна. 31 жовтня у відвідувачів ТРК «Проспект» буде шанс сфотографуватись з цими героями на страшно красивій фотозоні й за одно отримати приємні спогади про Halloween 2020.
Читати далі
Чи мали козаки «нерозлучників», з’ясовували у ТРК «Проспект»
22-10-2020
14 жовтня до ТРК «Проспект» завітав сучасний козак – викладач столичної гімназії №283 Микола Швед. Юних відвідувачів він навчав створювати оберіг «нерозлучники» з пряжі, де червоні нитки символізують любов, а білі – світлу дорогу додому.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!