час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Як зробити хобі професією на майстер-класі в ТРК «Проспект»
04-04-2019
Анна Логачова за професією журналіст, близько 10 років пропрацювала на ТБ. У якийсь момент зрозуміла, що вигоріла. Тоді й вирішила поміняти сферу діяльності, і зробити своє хобі професією. «Я пішла вчитися в фотошколу, але була впевнена, що стану сімейним та дитячим фотографом. Я знімала людей - емоції, моменти, почуття, але мене все більше захоплювали предмети. Почалося все з квіточок-гілочок, їжа з'являлася в кадрі як доповнення і атмосфера, але через якийсь час поглинула мене повністю».
Читати далі
Спробуй стати фудблогером в ТРК «Проспект»
20-03-2019
З 20 березня по 13 квітня у соціальних мережах ТРК «Проспект» триває акція «Не запостив – не поїв», умови якої – за посиланням http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficijni-pravila-akcii-ne-zapostiv-ne-poiv.
Читати далі
«Коли ноги до весни готові» на healthy-воркшопі в ТРК «Проспект»
18-03-2019
Стиль життя киян – такий же динамічний та насичений подіями, як і жителів Парижу, Лондону, Праги чи Варшави. Багато європейських трендів такі ж популярні й у Києві: здоровий спосіб життя, work-life баланс, зручність та комфорт.
Читати далі
Нова колекція ТМ Bembi «Summer2019» - уже у продажу!
01-04-2019
Яскрава літня тематика, великі веселі принти, стильні силуети, легкі тканини для активних прогулянок, - усе, аби влітку малечі було комфортно та зручно. Запрошуємо на шалений шопінг в магазин дитячого одягу Bembi.
Читати далі
Відчуй смак фудблогерства в ТРК «Проспект»
18-03-2019
Їжу часто порівнюють із музикою – вона або подобається, або не чіпляє. Зіставляють із модою, адже у кожного свої звички, цінності та смаки. Їжа приносить задоволення, створює настрій, мотивує на нові думки. Смакуючи, люди спілкуються. За їжею можна вирішити багато стратегічно важливих питань. Недаремно автор світового бестселлеру Кейт Феррацці радить «ніколи не їсти наодинці».
Читати далі
Чому «Клумба» англійською в ТРК «Проспект»
15-03-2019
Креативний простір «Клумба» в ТРК «Проспект» пропонує пізнавально провести дозвілля. Малі чомучки дізнаються більше цікавого про світ, щоб розказати батькам та друзям нові інтелектуальні факти. А ще – година на вивчення англійської та участь у творчому майстер-класі «Вловлювач снів»
Читати далі
Офіційні правила акції: «Не запостив – не поїв»
01-04-2019
Відчуй смак смак фудблогерства
Читати далі
Limited Collection MOHITO X Barbie
18-03-2019
Цього року Barbie, одна з найвеличніших ікон поп-культури, святкує своє 60-річчя! Найвпізнаваніша та найбажаніша лялька в світі, під впливом масової культури, знову і знову міняє свій імідж. Сьогодні Barbie є символом різноманітності і зразком для наслідування.
Читати далі
Більше фану – на сторінці ТРК «Проспект» у фейсбуці
14-03-2019
ТРК «Проспект» активно спілкується зі своїми підписниками в соціальних мережах – у фейсбуці, Instagram та власному youtube-каналі.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!