час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Яка суперздібність у сучасної жінки: думка Flo
28-12-2020
Альона Перевисло, директорка магазину Flo у ТРК «Проспект», переконана, що сучасна жінка почувається впевненою в собі, знає, чого хоче, та обирає для себе все найкраще.
Читати далі
Уявлення Conte про сучасну жінку
26-12-2020
Олена Опанасенко, директорка магазину Conte у ТРК «Проспект», переконана, що сучасна жінка має бути щасливою, любити себе та самотужки створювати образи, які підкреслять її «я». А ще їй під силу змінити світ.
Читати далі
Якою уявляють сучасну жінку в ART MART
24-12-2020
ТРК «Проспект» щодня відвідують тисячі жінок. Всі вони проходять перед очима працівників ТРК: адміністраторів, продавців-консультантів, менеджерів. Багатьом доводиться звертатися за консультацією та співпрацювати в інших питаннях, пов'язаних з покупкою товарів. Що думають про сучасну жінку люди, які зустрічають клієнтів і відвідувачів в ТРК? Якими якостями володіють наші сучасниці? І які потреби у жінок, які крокують в ногу з часом?
Читати далі
Яка вона – сучасна жінка: спостереження від «Буква»
28-12-2020
Богдан Жилковський, адміністратор магазину «Буква» у ТРК «Проспект», зауважує, що сучасна жінка багато читає, незважаючи на швидкоплинність життя.
Читати далі
Квест гарних прикмет на 2021 рік від Red Bull в ТРК “Проспект”
25-12-2020
Щоб 2021 рік зустріти енергетично зарядженим та впевненим маємо підстрахуватися з усіх сторін! Тому ТРК “Проспект” спільно з Red Bull запрошують усіх бажаючих 18+ взяти участь у квесті гарних прикмет! Квест відбудеться 25-27 грудня* і триватиме з 16:00 до 21:00 в ТРК “Проспект”. За виконання всіх завдань учасники отримають подарунки від Red Bull.  
Читати далі
Як Василь Вірастюк привітав переможців та розповів про себе в ТРК «Проспект»
24-12-2020
19 грудня, саме в день Святого Миколая, у ТРК «Проспект» відбулась фотосесія із українським актором, силачем та володарем титулу «Найсильніша людина України» Василем Вірастюком, який привітав переможців розіграшу смартфонів VIVO.
Читати далі
Що має бути у сучасної жінки: думка «АЛЛО»
27-12-2020
Андрій Грогуль, заступник директора в «АЛЛО» у ТРК Проспект, переконаний, що сучасна жінка проявляє неабияку активність в соцмережах. А щоб виглядати красивою на світлинах і бути «спритною» на просторах інтернету, наразі вона має володіти iPhone 12.
Читати далі
Сучасна жінка очима Eldorado
24-12-2020
На думку Юрія Максимова, консультанта магазину Eldorado у ТРК «Проспект», важко знайти відповідь на запитання «Яка ж вона – сучасна жінка?».
Читати далі
Meet&Talk у ТРК «Проспект»: соціальні та медичні лайфхаки
23-12-2020
Фінальна передноворічна зустріч Meet&Talk у ТРК «Проспект» була присвячена культурі поведінки українців у громадських місцях. Запрошені експерти – Артем Шлапак, керівник Клубу торгових центрів, та Інна Федорцева, сімейна лікарка Дитячої поліклініки №2 Деснянського району.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!