час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Silver у ТРК «Проспект»
11-12-2019
У ТРК «Проспект» відкрився новий острів Silver, на якому представлено широкий вибір прикрас із срібла. Острів – це зручний формат здійснювати покупки, адже на вітринах легко підібрати те, що сподобалось. Вироби із срібла – універсальні. Адже стильно доповнюють образ. А ще можна вибрати подарунок – якраз актуально до Миколая та новорічних свят.
Читати далі
5 секретних фактів із маркетингового дослідження
09-12-2019
Покупці бувають різними за своїми уподобаннями та стилем прийняття рішень. Хтось вирішує швидко, хтось більш роздумує, аналізує, зрівнює ціни. І кожен правий та має право діяти так, як це йому чи їй комфортно.
Читати далі
Встигнути все: час новорічних планів, підсумків та подарунків
02-12-2019
Кінець року – це завжди особлива пора, коли підбиваються підсумки за рік, що вже досягнуто та які цілі поставити на наступний рік.
Читати далі
Про ідею Smart – із торгового центру до театру
10-12-2019
Smart у театральному мистецтві – інноваційна ідея, згенерована у ТРК «Проспект». Її підтримали самі актори та амбасадори театру.
Читати далі
Сергій Бабкін також любить шопінг
06-12-2019
Святковий концерт у ТРК «Проспект» із нагоди п’ятиріччя – це насичена емоціями подія для усіх гостей-поціновувачів музики та натхненного дозвілля. Тому саме в День народження зі своєю концертною програмою у ТРК «Проспект» виступив зірковий гість Сергій Бабкін. Його пісні по кохання, живий звук, стиль та образ – все продемонстроване сподобалось та мотивувало. Про це свідчить і атмосфера, і перегляд прямих трансляцій у соцмережах ТРК «Проспект», і кількість реакцій на сторінках користувачів.
Читати далі
В2С факти: 14 млн. чашок кави в ТРК «Проспект»
02-12-2019
Докази лояльності до ТРК «Проспект» - це те, що самі відвідувачі говорять та коментують про торгово-розважальний комплекс. А ще – цифри, які демонструють результати того, як гості проводять час та дозвілля. Наприклад, у 2019 році гості замовили у ТРК «Проспект» 14 млн. чашок кави, для настрою та затишку, під час зустрічі із друзями або наодинці, щоб подумати про щось своє чи перезавантажитись.
Читати далі
НОВА СВЯТКОВА КОЛЕКЦІЯ CELEBRITY ВЖЕ У МАГАЗИНАХ JASMINE
09-12-2019
Зустрічайте справжнє новорічне диво - нова fashion-колекція Celebrity від JASMINE покликана дарувати святкові емоції, безмежне відчуття радості та натхнення.
Читати далі
Ключові піар факти про ТРК «Проспект»
05-12-2019
Популярність торгово-розважального комплексу залежить від багатьох факторів, головні з яких – це лояльність покупців, їх вибір, задоволення очікувань та отримання позитиву.
Читати далі
Доброзичливий комплекс: 5 популярних запитів
30-11-2019
Сьогодні написати улюбленому торговельному комплексу - справа кількох секунд. І відвідувачі «Проспекту» роблять це часто. Про що просять і запитують? Так виглядають найпоширеніші запити.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!