час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Продуктивне літо – секретні подарунки від ТРК «Проспект»
29-08-2021
Secret box від ТРК «Проспект» – нагорода, яка чекатиме наприкінці літа того, хто почне діяти вже на цих вихідних. Так, приказка «Що посієш – те й пожнеш» у торговому центрі набуває нового значення, але, на щастя, секретних подарунків від магазинів ТРК аж 200 екземплярів. І кожен як на підбір – практичний, корисний та натхненний.
Читати далі
З Днем Незалежності!
24-08-2021
Історія України терниста, з викликами, консенсусами та протиріччями. Та це наша історія!
Читати далі
Back to school разом з ТРК «Проспект»
13-08-2021
Один із приємних спогадів дитинства – серпневий день, коли батьки відкладають всі справи та йдуть з вами купувати необхідні речі до школи. Вони терпляче очікують, поки ви не переглянете всі щоденники з яскравими обкладинками та ілюстраціями, поки не підберете круті зошити й не знайдете ту кофтинку, про яку так мріяли. 
Читати далі
Акція «SECRET BOX» в ТРК «Проспект»
29-08-2021
1. Організатор Організатором Акції на замовлення ТРК «Проспект» (ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» ЄДРПОУ 34795907) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
Читати далі
Поповнення колекції “Знаки уваги”: зберігаючи найкращі моменти твого літа
23-08-2021
Кожне літо - це маленьке життя та велика пригода. Ми збираємо його з маленьких деталей - теплих днів, спонтанних поїздок, бурхливих емоцій, посмішок та поцілунків від коханих, щирих знаків уваги від близьких нам людей.
Читати далі
У ТРК «Проспект» до спорту рукою подати
12-08-2021
Вихідні – час активного лайфстайлу для тих, хто не покладаючи рук працює по буднях. Це стосується як і офісних працівників, так і тих, хто практикує віддалений/змішаний формат роботи. 
Читати далі
Школа, універ чи офіс – не привід вдягатися нудно: обирай нову капсулу від COLIN’S!
28-08-2021
Колекція виконана з урахуванням трендів: актуальні силуети та стильні базові кольори, дозволяють виглядати на всі 100% та легко міксувати капсулу з речами різних стилей, щоб кожного дня виглядати неповторно.
Читати далі
Суботні спортивні розваги у ТРК «Проспект»
19-08-2021
Ви вже розпланували прийдешні довгі вихідні? Якщо до вашої програми входить поки що перегляд серіалів і тіктоків, то пропонуємо цю суботу, 21 серпня, провести по-спортивному разом з ТРК «Проспект» та магазином Decathlon.
Читати далі
Нова колекція WEEKEND від JASMINE – легша за вітер!
29-07-2021
Відчуй  легкість  та  невагомість  нової  колекції,  створеної завдяки поєднанню елітного італійського крепу, технології "Laser Cut" та французького мережива.  
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!