час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

«Любов і блогери» у кінотеатрі Multiplex ТРК «Проспект»
19-01-2022
Хочете зустрітися із блогерами – тоді приходьте 22 січня на 15:00 у ТРК Проспект.
Читати далі
Преса про бароковий захід у ТРК «Проспект»
18-01-2022
Письменниця Ганна Гороженко презентувала в Києві проект про українське бароко «Історія зі смаком», читайте за посиланням: https://www.icg.biz.ua/ukrayinske-baroko-yak-vdyagalis-ukrayinski-aristokrati/  
Читати далі
Анна Гороженко запрошує стати амбасадором українського бароко
12-01-2022
Анна Гороженко, журналістка, авторка історичних романів та ведуча ютуб-каналу «Обрій подій», а також ініціаторка історично-реконструкторського проєкту «Історія зі смаком» запрошує на аристократичний перформанс у стилі українського бароко. Це буде своєрідний тематичний пролог, щоб передати ідеї великого задуму «Історії зі смаком».  
Читати далі
Деснянська РДА в місті Києві оцінили стиль та креатив святкового оформлення ТРК «Проспект»
19-01-2022
Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація провела огляд новорічно-різдвяного оформлення об’єктів торгівлі та ресторанів. Відтак ТРК «Проспект» - у шотлисті кращих оригінальних креативних концепцій, що створювали святкову атмосферу, привертали увагу, мотивували робити світлини та налаштовували на особливий настрій.
Читати далі
Спортивний костюм - вірний супутник у повсякденності
14-01-2022
Продукт гендерної толерантності, спортивний костюм втілює в собі оверсайз та унісекс. Об’ємність дозволяє  бути вільною та почуватися абсолютно зручно будь-де. Його можна використовувати  як одяг для тренувань, прогулянок містом та візитів у торговельний центр.
Читати далі
Вертеп у ТРК «Проспект» від театру ліцею Educator
11-01-2022
15 січня у ТРК «Проспект» відбудеться різдвяний вертеп, який підготували актори театру ліцею Educator. Дана вистава поставлена за усіма традиціями Різдва, щоб передати магію свята та коляди. 
Читати далі
Про що шляхетне фото – зйомки історичного фільму чи справжній бароковий бал
19-01-2022
Дивлячись на цю світлину, складається враження, що це зйомки історичного фільму про бал. Де головні герої, графи та графині, вишукано танцюють, роблять один одному поклони.
Читати далі
Експозиція костюмів, музика, танцювальний майстер-клас у стилі бароко – відтворюємо шляхетні звички в ТРК «Проспект»
13-01-2022
16 січня у ТРК «Проспект» відбудеться аристократичний перформанс, який розкриє цінності періоду українського бароко кінця 18 століття. Мова йтиме про побут, манери, моду, музику, звички української шляхти.
Читати далі
ТРК «Проспект» рекомендує почати 2022 із послання «сподобайся собі»
11-01-2022
Для багатьох «сподобатися собі» - це виклик! Адже треба пройти внутрішнє протистояння, сприйняти себе, знайти у собі драйвери, запал, енергію, щоб акумулювати її чи передавати іншим.
Читати далі