SECRET
BOX 
UA
EN

НОВИНИ

New Mira: новий погляд на літній шопінг
15-06-2021
У магазині New Mira, що нещодавно відкрився у ТРК «Проспект», представлені дублянки, шкіряні куртки, жилетки, пальта, парки, пуховики. За словами засновників бренду, речі розкішно виглядають, а при правильному догляді здатні служити своїм власницям та власникам роками.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Надії Сокольчук
12-06-2021
Викладачка освітньо-культурного центру «Дивосвіт» і учасниця виставки Fashion&Profession Надія Сокольчук знає, як це – опанувати ще одну професію. Для ТРК «Проспект» вона розказала про чинники, які мотивують її ходити на шопінг, та стереотипи щодо малювання.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Армена Варданяна
11-06-2021
Тренер збірної України з греко-римської боротьби Армен Варданян долучився до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та пояснив, чому любить класику.
Читати далі
Fashion&Profession експозиція у ТРК «Проспект»
14-06-2021
27 травня у ТРК «Проспект» відкривається нова авторська експозиція Fashion&Profession, яка присвячена взаємовпливу моди та професії. Цікаві стенди, на яких представлена особиста інформація про 10 героїв, продемонструють, як стиль життя та рід заняття людини впливають на її імідж та самовираження.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Артема Шлапака
12-06-2021
Засновник клубу торгових центрів України Malls Club та учасник виставки Fashion&Profession Артем Шлапак розповів про найважливіші риси будь-якого керівника та власні шопінг-вподобання.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Шорени Шонії-Радіонової
11-06-2021
Акторка театру і кіно Шорена Шонія-Радіонова взяла участь у виставці Fashion&Profession у ТРК «Проспект», розповіла про свої джерела наповнення та поділилась професійним лайфхаком.
Читати далі
Коригуючі купальники Perfect Fit у women’secret для твого ідеального силуету!
14-06-2021
Колекція коригуючих купальників Perfect Fit від women’secret була створена для твоєї приголомшливої появи на узбережжі.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Катерини Рубльової
11-06-2021
Нотаріуска Катерина Рубльова стала учасницею виставки Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розказала про взаємозв’язок юриспруденції та скелелазіння.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Марії Марченко
11-06-2021
Вчителька історії столичної школи №207 Марія Марченко долучилась до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розповіла про своїх натхненників у професії.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!