час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Гей, лови крутий подарунок на Різдво — надихаючі прем‘єри та ретроспектива у Multiplex
29-12-2020
«Душа». Захоплююча та мотивуюча історія від студій Disney та Pixar. Над проєктом працював Піт Доктер, який створив сімейні мультфільми «Думками навиворіт» і «Корпорація монстрів». Головна ідея мультфільму — навчитися цінувати свій час на землі та знайти своє призначення.
Читати далі
Що має бути у сучасної жінки: думка «АЛЛО»
27-12-2020
Андрій Грогуль, заступник директора в «АЛЛО» у ТРК Проспект, переконаний, що сучасна жінка проявляє неабияку активність в соцмережах. А щоб виглядати красивою на світлинах і бути «спритною» на просторах інтернету, наразі вона має володіти iPhone 12.
Читати далі
Сучасна жінка очима Eldorado
24-12-2020
На думку Юрія Максимова, консультанта магазину Eldorado у ТРК «Проспект», важко знайти відповідь на запитання «Яка ж вона – сучасна жінка?».
Читати далі
Яка суперздібність у сучасної жінки: думка Flo
28-12-2020
Альона Перевисло, директорка магазину Flo у ТРК «Проспект», переконана, що сучасна жінка почувається впевненою в собі, знає, чого хоче, та обирає для себе все найкраще.
Читати далі
Уявлення Conte про сучасну жінку
26-12-2020
Олена Опанасенко, директорка магазину Conte у ТРК «Проспект», переконана, що сучасна жінка має бути щасливою, любити себе та самотужки створювати образи, які підкреслять її «я». А ще їй під силу змінити світ.
Читати далі
Якою уявляють сучасну жінку в ART MART
24-12-2020
ТРК «Проспект» щодня відвідують тисячі жінок. Всі вони проходять перед очима працівників ТРК: адміністраторів, продавців-консультантів, менеджерів. Багатьом доводиться звертатися за консультацією та співпрацювати в інших питаннях, пов'язаних з покупкою товарів. Що думають про сучасну жінку люди, які зустрічають клієнтів і відвідувачів в ТРК? Якими якостями володіють наші сучасниці? І які потреби у жінок, які крокують в ногу з часом?
Читати далі
Яка вона – сучасна жінка: спостереження від «Буква»
28-12-2020
Богдан Жилковський, адміністратор магазину «Буква» у ТРК «Проспект», зауважує, що сучасна жінка багато читає, незважаючи на швидкоплинність життя.
Читати далі
Квест гарних прикмет на 2021 рік від Red Bull в ТРК “Проспект”
25-12-2020
Щоб 2021 рік зустріти енергетично зарядженим та впевненим маємо підстрахуватися з усіх сторін! Тому ТРК “Проспект” спільно з Red Bull запрошують усіх бажаючих 18+ взяти участь у квесті гарних прикмет! Квест відбудеться 25-27 грудня* і триватиме з 16:00 до 21:00 в ТРК “Проспект”. За виконання всіх завдань учасники отримають подарунки від Red Bull.  
Читати далі
Як Василь Вірастюк привітав переможців та розповів про себе в ТРК «Проспект»
24-12-2020
19 грудня, саме в день Святого Миколая, у ТРК «Проспект» відбулась фотосесія із українським актором, силачем та володарем титулу «Найсильніша людина України» Василем Вірастюком, який привітав переможців розіграшу смартфонів VIVO.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!