час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

ТРК «Проспект»: 6 років щасливих митей
08-10-2020
ТРК «Проспект» виповнюється 6 років. Це особливий девелоперський проєкт у портфоліо Arricano, адже з моменту відкриття даний торгово-розважальний комплекс перетворився на місце тяжіння. Аудиторію відвідувачів приваблює дружня атмосфера, світлі інтер’єри, збалансований вибір брендів та соціально-культурний простір у стилі ед’ютейнмент.
Читати далі
Акція «ВЕЛКАМ. HAPPY MOMENTS» в ТРК «Проспект»
03-10-2020
1. Організатор Організатором Акції на замовлення ТРК «Проспект» (ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» ЄДРПОУ 34795907) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
Читати далі
Edutainment Happy moments у ТРК «Проспект»: творчий майстер-клас від ART MART
02-10-2020
На 6-му Дні народження ТРК «Проспект», який відбудеться 3 жовтня, навіть розваги будуть просвітницькими. Упродовж другої половини дня на локації Edutainment Happy moments проводитимуть веселі й навчальні заходи для юних гостей торговельно-розважального комплексу.
Читати далі
Велкам Happy moments у ТРК «Проспект»
03-10-2020
3 жовтня в ТРК «Проспект» відбудеться перфоменс у стилі Happy moments – щасливі моменти до Дня народження торговельно-розважального комплексу. Ідея полягає у тому, щоби гості зарядились позитивом, відпочили душею і при цьому відкрили для себе щось нове й корисне.
Читати далі
Happy sales у ТРК «Проспект»
02-10-2020
3 жовтня у ТРК «Проспект» не лише день Happy moments, а й happy sales, адже в багатьох магазинах покупцям пропонують знижки від 15% до 75%. Відвідувачі ТРК можуть придбати новий одяг, білизну, парфуми та техніку за вигідними цінами.
Читати далі
Robocode на Edutainment Happy moments у ТРК «Проспект» для допитливих юних айтішників
02-10-2020
Поєднуємо навчання та розваги на Edutainment Happy moments у ТРК «Проспект». Хто не знає, Edutainment – це education + entertainment. Тобто навчання та розваги разом взяті. Адже ТРК «Проспект» виповнюється 6 років. Із цієї нагоди для гостей приготовано безліч цікавих безпечних розваг на 6 локаціях, щоб кожен
Читати далі
Happy moments, День народження ТРК «Проспект», розіграш смартфонів
03-10-2020
День народження у ТРК «Проспект» – то можливість збільшити кількість щасливих митей у своєму житті.
Читати далі
Edutainment Happy moments: чим може зацікавити хімія юних відвідувачів ТРК «Проспект»
02-10-2020
Вчитись і розважатись водночас – це не безнадійні фантазії, а реальність, яка стане доступною для відвідувачів ТРК «Проспект» 3 жовтня. Адже з нагоди 6-го Дня народження торговельно-розважального працюватиме локація Edutainment Happy moments, в якій знайдеться місце для і для роботів, і для живопису, і для хімії.
Читати далі
Ед’ютейнмент Happy moments у ТРК «Проспект»: цікава хімія, малювання та ІТ-екшн
02-10-2020
3 жовтня відвідувачів ТРК «Проспект» очікує перфоменс у стилі Happy moments. Під час свята юні гості ТРК об’єднають, здавалось, непоєднуване – навчання та розваги. Адже на локації Ед’ютейнмент Happy moments, що біля магазину ART MART, діти зможуть відчути себе водночас учнями і творцями.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!