час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Нова весняна колекція ТМ "Bembi" уже у продажу!
07-02-2019
Запрошуємо на  шалений  шопінг в магазин дитячого одягу Bembi.  Яскраві, динамічні та стильні моделі з колекції "Весна 2019" у продажу з 8 лютого. 
Читати далі
Under Armour: від створення до відкриття в ТРК «Проспект»
01-02-2019
Американська спортивна марка Under Armour з'явилася в 1996 році. Її заснував екс-футболіст Кевін Планк, який з досвіду розумів потреби спортсменів у тренувальному взутті та одязі. Його першими клієнтами стали гравці по університетській команді, а від коледжу він отримав перше скромне замовлення.
Читати далі
Харизма і калістеніка від тренера Ярослава Жука
30-01-2019
Ярослав Жук - сертифікований фітнес-тренер простору The Change, що спеціалізується на калістеніці. Переможець та призер понад 40 чемпіонатів. Народився і проживає в Києві, закінчив «Київський Ліцей транспорту» з відзнакою і продовжив власний шлях саморозвитку та самовдосконалення.
Читати далі
Hacks від ТРК Проспект на День Св. Валентина
06-02-2019
«Що подарувати коханому на 14 лютого», - гадають жінки і дівчата.
Читати далі
Стійкість і підвищення вольового порога: лайфстайл від Дмитра Бікмаєва
01-02-2019
Дмитро Бікмаєв родом з Криму, вищу освіту здобув за фахом «Фінанси і кредит». Після магістратури пішов у вільне плавання.
Читати далі
Відчути тіло з Таїсією Павлюковою: ще несказане про йогу
29-01-2019
Таїсія Павлюкова - досвідчений і сертифікований педагог з йоги, засновниця спейса The Change. Сама практикує вже понад 15 років і розробляє тренувальні програми як займатися йогою на результат.
Читати далі
Як захотіти змінитися і перемогти свою слабкість
04-02-2019
Подобатися собі і оточуючим, відчувати впевненість і мотивувати себе на краще - цю тему обговорювали з тренерами з фітнесу та йоги на проекті «Міксологія Тренувань» в ТРК «Проспект».
Читати далі
Місія кращає - від Руслана Кудінова
31-01-2019
Руслан Кудінов за освітою магістр туризму і перекладач з англійської мови. Зі спортом його пов'язувало лише звільнення від фізкультури. А в результаті вийшла історія становлення успішного фітнес-тренера The Change. Сьогодні він пропонує авторський мікс методик з фітнесу, калістеніки, йоги та animal flow. У спорті Руслан знайшов своє покликання, любить роботу і вдячний життю за таку непередбачуваність.
Читати далі
Раннє бронювання-2019 в розпалі!
25-01-2019
Туреччина, Іспанія, Греція, Кіпр, Хорватія, Албанія, Болгарія, Італія, Португалія!
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!