час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

Чорнобуденні знижки на речі, що дарують свято
23-11-2020
Чекали на Чорну П’ятницю? А настали чорні будні й принесли купу знижок на одяг, взуття, техніку, косметику і парфумерію. Щоб ви не блукали інтернетами й не їздили за тридев’ять земель, ось список найвигідніших пропозицій від брендів, представлених у ТРК “Проспект”
Читати далі
Кожна п'ятниця у листопаді успішна
20-11-2020
Цього листопада ТРК «Проспект» на відміну від погоди тішить своїх відвідувачів яскравими подарунками: кешбек-сертифікатами, гаджетами від магазину Eldorado, квитками в кіно та поїздками на таксі.
Читати далі
Правила акції «Чорні будні з Uklon» в ТРК «Проспект»
19-11-2020
1. Організатор Акції  •    Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – «Організатор» та «Виконавець»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  2. Мета проведення Акції  • Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРК «Проспект» та до партнера Акції –  ТОВ «УКЛОН, зокрема сервісу Uklon.
Читати далі
Навігатор знижками у ТРК «Проспект», або як без стресу провести Чорну П’ятницю
23-11-2020
Плюс Чорної П’ятниці – знижки від улюблених брендів одягу, техніки, косметики. Мінус – всю цю інформацію потрібно вишукувати на сайтах і сторінках в соцмережах кожного магазину, а на це потрібен час, неабияка уважність і терплячість. ТРК «Проспект» міняє цей мінус на плюс і запускає онлайн-навігатор найвигіднішими знижками магазинів, які представлені на території торговельно-розважального комплексу.
Читати далі
На Чорну П’ятницю – iPhone 12, на чорні будні – кешбек-сертифікати
19-11-2020
У Чорну П’ятницю відбудеться розіграш новенького iPhone 12 від Eldorado. Аби тижневе очікування минуло приємніше, оголошуємо в ТРК «Проспект» чорні будні кешбеків!
Читати далі
Кожна п`ятниця у листопаді успішна
10-11-2020
Листопад – похмурий місяць, але чудовий час для шопінгу, розваг та для того, щоб скористатись шансом виграти приємні подарунки у ТРК «Проспект».
Читати далі
На Чорну П’ятницю – iPhone 12, на чорні будні – кешбек-сертифікати
20-11-2020
Фантазуєте про те, як робите круті фото на новенькому iPhone 12? Мрія може втілитись у життя, адже з нагоди Чорної П’ятниці ТРК «Проспект» й Eldorado розігрують найочікуваніший смартфон року. Аби участь в розіграші залишила приємні спогади, ТРК «Проспект» запускає для своїх відвідувачів чорні будні кещбеків!
Читати далі
Покупки з 22:00 до 23:00 – поїздка з Uklon
19-11-2020
Роботу ТРК «Проспект» подовжено в будні на годину – до 23:00. Ці додаткові 60 хвилин – привід не лише пошопінгувати довше після роботи чи навчання, а й можливість отримати знижку на поїздку додому з Uklon.
Читати далі
Про вдячність лікарям-неонатологам
09-11-2020
17 листопада у світі відзначається Міжнародний день передчасно народжених дітей. Цього дня прийнято підсвічувати найвизначніші споруди світу, серед яких – Empire State Building у Нью-Йорку та Босфорський міст у Стамбулі. В Україні цю місію вдяки та привернення уваги до лікарів-неонатологів відіграє Софія Київська. Ініціатор даної ідеї – компанія Idealsecrets.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!