час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Фантастичні істоти і де їх шукати? – У ТРК «Проспект»
13-10-2021
Під час Дня народження ТРК «Проспект» свій респект йому висловили юні креатори, які за допомогою крейди «заселили» автостоянку ТРЦ фантастичними істотами. 
Читати далі
Підтримуємо юних лідерів
11-10-2021
В рамках глобального співробітництва Pandora для ЮНІСЕФ раді представити вам нову лімітовану намистину «Мріємо про майбутнє».  
Читати далі
Нова корисна експозиція у ТРК «Проспект», яка закликає потурбуватись про себе
08-10-2021
Жовтень – всесвітній місяць боротьби з раком молочної залози. Щодня такий діагноз ставлять 40 українкам, але не кожна поспішає лікуватись, помилково вважаючи, що це надто дорого і доступно хіба що для знаменитостей. 
Читати далі
Нарешті осінь!
12-10-2021
Сповнена чарівних ароматів вогкого лісу, розмальована яскравими кольорами різнобарвного листя, диво-осінь! Як же ми на неї чекали! І так само чекаємо на вас, любі друзі, адже у нас в il Molino — нове сезонне меню. Почати з теплого салату з печінкою, яйцем-пашот та карамелізованою грушею, зігрітися — морквяним супом з імбиром та куркумою. Це найосінніший суп ever
Читати далі
Акція «РОЗІГРАШ APPLE IPHONE 13. СВЯТКУЄМО ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ» в ТРК «Проспект»
11-10-2021
1.    Організатор  Організатором Акції на замовлення ТРК «Проспект» (ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»  ЄДРПОУ 34795907) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
Читати далі
«Проспект-респект» – це про різноманіття пропозицій
30-09-2021
За 7 років ТРК «Проспект» сформував навколо себе віддану аудиторію. І це досягнення в умовах постійної конкуренції, адже за увагу відвідувача доводиться змагатись як з іншими соціальними просторами, так і онлайн-майданчиками. 
Читати далі
Як MamaRika наробила шуму в ТРК «Проспект»
12-10-2021
На Дні народження ТРК «Проспект» хедлайнеркою свята виступила відома українська співачка MamaRika. З першої секунди на сцені вона завела публіку позитивом, драйвом та приємними емоціями.
Читати далі
English Home у ТРК «Проспект» виховує любов до класики
08-10-2021
У ТРК «Проспект» відкрився магазин домашнього текстилю English Home, асортимент якого допоможе додати барв інтер’єру та зробити його затишнішим. Як назва, так і речі бренду відсилають до англійських традицій облаштування дому: переважання теплих природних відтінків, натуральних матеріалів, різноманіття аксесуарів. 
Читати далі
7 гаджетів Apple від Eldorado у ТРК «Проспект»
29-09-2021
У стосунках ТРК «Проспект» та його відвідувачів панує взаємоповага і довіра, тому концепція цьогорічного Дня народження – «Проспект-респект». 2 жовтня торговий центр виражатиме свій респект до гостей через живу музику, видовища та масштабний розіграш. 
Читати далі