час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

Медалі – креативний хендмейд для найрідніших у ТРК «Проспект»
21-10-2020
Кольоровий папір + картон + двосторонній скотч = медалька для найрідніших захисників і захисниць. Саме за такою формулою відбувся майстер-клас із виготовлення листівок у ТРК «Проспект» спеціально до Дня захисників та захисниць 14 жовтня. Усі матеріали та засоби для творчості на воркшопі надав магазин творчого приладдя ART MART.
Читати далі
Природа, герої чи портрети – вибір за учасниками «Живописної майстерні» у ТРК «Проспект»
12-10-2020
На 6-му Дні народження ТРК «Проспект» активно поєднували навчання та розваги. Зокрема на локації Edutainment Happy moments магазин творчого приладдя ART MART влаштував для дітей ексклюзивний майстер-клас «Живописна майстерня», надавши усі необхідні матеріали.
Читати далі
Меседж свободи від фешн-бренду befree в ТРК «Проспект»
08-10-2020
У ТРК «Проспект» відкрився магазин befree, який мотивує самовиражатися та демонструвати свою свободу. Вже із самої назви бренду звучить послання «бути» та «вільною».
Читати далі
14 жовтня – День захисників та захисниць України
14-10-2020
З Днем Захисників та Захисниць! Поважаймо це свято!
Читати далі
Навіщо педіаторка завітала до ТРК «Проспект»?
09-10-2020
Під час Happy moments, які відбулись у ТРК «Проспект, стежили за тим, щоб відвідувачі тримали дистанцію й дотримувались респіраторного етикету. Все це задля їхньої безпеки й здоров’я в непрості часи. Чому це важливо робити та як вберегтися від Covid-19, розповіла лікарка-педіаторка Наталія Прілєпова, яка стала запрошеною спікеркою на інтелектуальному talk-шоу.
Читати далі
ТРК «Проспект»: 6 років щасливих митей
08-10-2020
ТРК «Проспект» виповнюється 6 років. Це особливий девелоперський проєкт у портфоліо Arricano, адже з моменту відкриття даний торгово-розважальний комплекс перетворився на місце тяжіння. Аудиторію відвідувачів приваблює дружня атмосфера, світлі інтер’єри, збалансований вибір брендів та соціально-культурний простір у стилі ед’ютейнмент.
Читати далі
Листівки і ляльки-мотанки: до Дня захисників і захисниць у ТРК «Проспект» проведуть два майстер-класи
13-10-2020
14 жовтня у ТРК «Проспект» для дітей відбудуться два майстер-класи, присвячені Дню захисників і захисниць України.
Читати далі
Практичні лайфхаки на 2020 від психолога Володимира Науменка
08-10-2020
Відвідувачі ТРК «Проспект» стали учасниками свята у стилі Happy moments, на якому розігрувались призи, а запрошені спікери навчали корисних речей. Зокрема психолог-практик Володимир Науменко розповів гостям ТРК, як отримувати задоволення та емоційно справлятися із новими непередбачуваними викликами сьогодення.
Читати далі
Велкам Happy moments у ТРК «Проспект»
03-10-2020
3 жовтня в ТРК «Проспект» відбудеться перфоменс у стилі Happy moments – щасливі моменти до Дня народження торговельно-розважального комплексу. Ідея полягає у тому, щоби гості зарядились позитивом, відпочили душею і при цьому відкрили для себе щось нове й корисне.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!