час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Графік роботи ТРК «Проспект» на травневі свята
30-04-2021
Відкриття ТРК “Проспект” збіглось з початком травневих свят та довгих вихідних, тож тепер ви знаєте, де можна докупити необхідні речі до Великодня, провести час з родиною та друзями.
Читати далі
Створення образу для Великодня
28-04-2021
Якщо запитати в гугла «Що одягти на Великдень», то він видасть сотні тисяч сторінок про підбір вбрання для тих, хто збирається святити паски в церкві. Дотримуватись правил важливо, але Пасха – це свято, яке охоплює більше, ніж похід до храму, правильну довжину сукні та рукавів.
Читати далі
Колекція одягу ARBER football by UAF
19-04-2021
Створення унікальної капсульної колекції повсякденного одягу ARBER football by UAF для мільйонів футбольних вболівальників є спільним проектом Української асоціації футболу та бренду ARBER.
Читати далі
Підготовка до Великодня
29-04-2021
Чистий четвер… Підготовка до Великодня йде повним ходом: господарі проводять генеральне прибирання в квартирі, позбуваються зайвого, намагаються завершити всі робочі справи, аби не перейматись ними під час свят. І, звісно ж, замішують тісто, аби спекти пасочки за власним сімейним рецептом або ж за інтернет-підказками.
Читати далі
Сакральні речі на Великдень
27-04-2021
Великдень та підготовка до нього показує: річ не у речах, а в тому, яким сенсом ми їх наділяємо. Можна розмірковувати над тим, якими мають бути яйця: домашні або ж з прилавку супермаркету, пофарбовані за допомогою лушпиння цибулі або штучного барвника. Але ще важливіше, як почувається людина, коли перетворює їх на крашанки. Про що вона думає в цей момент: про те, як нарешті збереться велика сім’я за одним столом, про довгоочікуваний прихід тепла, про буття загалом.
Читати далі
У ТРК «Проспект» пропонують цікаве відео для батьків про сучасних дітей
13-04-2021
Як бути класним батьком, що надає дитині впевненості, соціальні мережі та «групи смерті», як відволікти тінейджера від гаджета і що найважливіше у вихованні – таке спеціально відео створено компанією для просування на медійних майданчиках торгового центру.
Читати далі
На старт, увага – і магазини в ТРК «Проспект» вже відчиняються
29-04-2021
1 травня у Києві відновлюється робота: громадський транспорт, магазини, кінотеатри, ресторани та кафе починають працювати у звичному режимі
Читати далі
Сімейні традиції Великодня
26-04-2021
Повсякденні клопоти, дедлайни, інтенсивне навчання і ще безліч речей «з’їдають» найдорогоцінніше – можливість побути з родиною, обмінятись один з одним історіями, враженнями та думками. Мабуть, Великдень – це якраз те свято, яке повертає цю можливість. Адже саме в цей проміжок – від підготовки до пасхальної трапези – сім’я зближується, дотримуючись народних традицій та створюючи свої.
Читати далі
Чекаємо на камбек у відкритий шопінг
06-04-2021
Останні події підштовхують перенести дедлайн відкриття ТРК «Проспект» з 10 квітня на «згодом». Ми вже кажемо не «Х’юстон, у нас проблеми», а «Х’юстон, ми все ще чекаємо».
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!