час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Vodafone в ТРК «Проспект»
05-06-2019
У ТРК «Проспект» відкрився новий магазин Vodafone від провідного мобільного оператора. В Україні мережа Vodafone обслуговує 20,9 мільйонів абонентів.
Читати далі
Африканські візерунки, мангрові ліси та екзотичні квіти, блакитна тиша океану та пристрасна спека пустелі – це все зібрано у НОВІЙ літній колекції ювелірних прикрас PANDORA
03-06-2019
Ти станеш власницею скарбів, що надихають на нові пригоди та абсолютну чесність, коли мова йде про бажання твоєї душі. Кожна прикраса – немов початок подорожі, про яку ти мріяла.
Читати далі
60 рішень від бренду Colin’s
28-05-2019
Джинси Colin’s – завжди в тренді та в моді. Які рішення пропонує бренд в цьому сезоні зручно оглянути в онлайн-каталозі на фейсбук-сторінці ТРК «Проспект»: ціни, моделі, кольори.
Читати далі
Як в ТРК «Проспект» на сімейних фото виявили циклічність моди
05-06-2019
«Мода проходить, стиль залишається», - стверджувала Коко Шанель. У ТРК «Проспект» помітили, що дійсно мода проходить, але повертається. Доказом того є сімейні фотографії із 70-их, 80-их, 90-их. Розглядаючи, як колись одягались батьки, родичі та друзі, в їх вбраннях легко найти сучасні fashion-тренди. А якщо детальніше придивитись під модним прицілом, то можна впевнитися у спадковості сімейного стилю.
Читати далі
Спортчелендж у ТРК «Проспект» - виклик власним лінощам
31-05-2019
1 червня в ТРК «Проспект» відбудуться відкриті тренування «Спортчелендж» - спеціально для тих, хто кидає виклик власним лінощам.
Читати далі
Підготуйте тіло до літа з БОМОНД!
27-05-2019
Відкрийте для себе засоби, які допоможуть вдосконалити ваше тіло.
Читати далі
«Спортмастер» - жодного дня без спорту в ТРК «Проспект»
04-06-2019
У ТРК «Проспект» простір спортивних брендів розширився ще одним новим магазином – на другому поверсі торговельно-розважального комплексу відкрився «Спортмастер». Його площа становить 2140 кв.м.
Читати далі
«Будинок іграшок»: рекомендує батькам та дітям
29-05-2019
В онлайн-каталозі товарів на фейсбук-сторінці ТРК «Проспект» магазин «Будинок іграшок» рекомендує
Читати далі
Лінія сонцезахисних продуктів для ефективної боротьби з агресивним впливом сонячних променів у будь-який сезон року.
27-05-2019
Лабораторії Polaar використовують у своїх продуктах органічні фільтри та мінеральні екрани для максимального захисту від UVA і UVB випромінювання.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!