час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Креативний комплекс: 5 незвичайних фотозон
30-11-2019
Тематичні, сезонні і навіть з доповненою реальністю — кожного разу, коли заходиш у «Проспект», шукаєш очима нову фотозону, яка зробить твій день і покращить настрій. Святкові новорічні, ніжні для закоханих, такі, що лоскочуть нерви, геловінські — яких тут тільки не було!
Читати далі
Фотогенічний комплекс: 5 фото в інстаграмі
27-11-2019
Щодня за геотегом "Проспекту" з'являються десятки фотографій в інстаграмі. Ми вибрали п'ять найбільш яскравих і залайканих.
Читати далі
ТРК «Проспект» святкує п'ятиріччя - від журналу WEEKEND.TODAY
27-11-2019
ТРК «Проспект» - це простір для шопінгу з крутими івентами, фотозонами, зоряними спікерами і, звичайно ж, селфі, які збирають сотні лайків. 1 грудня «Проспект» яскраво відзначає своє п'ятиріччя, а Вікенд розповідає, чому не можна пропустити це свято і чим комплекс притягує відвідувачів.  
Читати далі
Black Friday в ТРК Проспект
29-11-2019
Black Friday сьогодні! ТРК Проспект запрошує на знижки!  Зберігайте, робіть скріншот, діліться з друзями та приходьте в ТРК Проспект на шопінг ;)
Читати далі
Smart комплекс: 5 унікальних проектів
27-11-2019
«Проспект» розважає, підказує і розвиває. І тому запускає нестандартні для торговельного центру проекти, які розкажуть про свідоме споживання, наочно продемонструють циклічність моди, нагородять за фотографії їжі і навіть спонукають зайнятися спортом. Ось проекти, які особливо запам'яталися.
Читати далі
5 BTL фактів про ТРК «Проспект»
26-11-2019
BTL із англійської означає below-the-line, тобто поза лінією. Тобто це комплекс заходів та взаємин, які торгово-розважальний комплекс розвиває разом із своїми відвідувачами.
Читати далі
Зоряний комплекс: 5 найяскравіших спікерів
27-11-2019
Знайшлося місце в ТРК не тільки розвагам. Отримати нові навички, змінити свій стиль і прокачати скіли можна було із зірковими спікерами.
Читати далі
Гостинний комплекс: 5 популярних кухонь на фудкорті
27-11-2019
Влаштувати легкий перекус або грунтовно підкріпитися після шопінгу — це майже обов'язкова програма в «Проспекті». І не тільки щоб вгамувати голод. А ще й тому, що на тутешньому фудкорті так багато різних закладів, у кожному з яких запропонують щось особливе і обов'язково смачне. Які ж кухні стали найпопулярнішими у відвідувачів?  
Читати далі
Концерт Сергія Бабкіна на Дні народженні ТРК «Проспект»
26-11-2019
У неділю, 1 грудня, ТРК «Проспект» запрошує відсвяткувати День народження разом, із музикою, драйвом, цікавими розвагами та розіграшами призів.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!