час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

MOOD плюс FOOD у ТРК «Проспект»
14-09-2020
Час від часу треба обирати певний день і присвячувати його повністю собі. Аби зробити те, що так довго відкладав, бо не «на часі». Ідеальний день для відвідувача ТРК «Проспект» виглядає так: купити річ, що тішить око – перекусити чимось смачненьким на фуд-корті – сходити нарешті на фільм, трейлер якого заінтригував ще кілька місяців тому.
Читати далі
5 трендів осіннього макіяжу 2020 року
09-09-2020
9 вересня відзначаємо Міжнародний день краси, який возвеличує все, що дарує естетичне задоволення. Чудовий привід для того, щоб переглянути фільм з прекрасним візуальним рядом та подумати про те, як підкреслити свої природні дані восени 2020 року.
Читати далі
MOOD плюс FOOD у ТРК «Проспект»
07-09-2020
Їжа – це також привід залишитись на одинці з собою, бо ж інколи хочеться зосередитись не на діалогах, а на смакових якостях страви. Особливо коли куштуєш щось незвичне для себе у ТРК «Проспект». Особливо коли йдеться про лапшу NoodleDoodle, яка дозволяє подумки перенестись з фудкорту в Азію
Читати далі
Нове сезонне меню в il Molino!
14-09-2020
Панчета та диня? Персик та курка? А може персик з пармською шинкою? В новому сезонному меню il Molino можливо і таке! Італійське поєднання смаків, яке раніше ви навряд чи колись куштували. Наша команда шефів Леся та Юра, тижнями старанно працювали над рецептами нових страв, щоб ви ще трошки відчули приємну атмосферу літа та разом з нами приємний перейшли у спокійний осінній період.
Читати далі
Леся Самаєва на Meet&Talk у ТРК «Проспект»
08-09-2020
12 вересня в ТРК «Проспект» відбудеться ексклюзивна зустріч із Лесею Самаєвою, Заслуженою артисткою України, акторкою Театру драми та комедії на лівому березі Дніпра.
Читати далі
ARBER – офіційний діловий одяг українського футболу!
04-09-2020
ARBER та Українська асоціація футболу (УАФ) уклали угоду про співпрацю, за якою ARBER створює офіційну колекцію ділового одягу для Національної збірної України з футболу та офіційної делегації УАФ.
Читати далі
Осінні тренди 2020: сумки
14-09-2020
Сумка - це аксесуар, незамінний у кожному гардеробі. Вона має бути зручною, якісною та стильною.
Читати далі
MOOD плюс FOOD у ТРК «Проспект»
08-09-2020
Часом зустрічі за кавою у ТРК «Проспект» стають доленосними: хтось після них наважується створити власний проєкт, а хтось влаштовується на роботу. І важливо, щоб кожен учасник зустрічі почувався комфортно і міг замовити, що йому до вподоби. Це можливо у затишному кафе Merry Berry, де широкий асортимент авторських напоїв, корисних блюд і якісних десертів.
Читати далі
Правила акції «MOOD плюс FOOD з MULTIPLEX» в ТРК «Проспект»
04-09-2020
1.    Організатор Акції  o    Організатором Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх. o    Виконавцем Акції є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ». Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!