час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Спробуй стати фудблогером в ТРК «Проспект»
20-03-2019
З 20 березня по 13 квітня у соціальних мережах ТРК «Проспект» триває акція «Не запостив – не поїв», умови якої – за посиланням http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficijni-pravila-akcii-ne-zapostiv-ne-poiv.
Читати далі
«Коли ноги до весни готові» на healthy-воркшопі в ТРК «Проспект»
18-03-2019
Стиль життя киян – такий же динамічний та насичений подіями, як і жителів Парижу, Лондону, Праги чи Варшави. Багато європейських трендів такі ж популярні й у Києві: здоровий спосіб життя, work-life баланс, зручність та комфорт.
Читати далі
В ТРК «Проспект» розцвіла «Клумба»
06-03-2019
9 та 10 березня в ТРК «Проспект» знову для дітей розквітає «Клумба». Початок – о 13:00. Клуб «Чомучка», майстер-клас із виготовлення вітальних листівок, захоплюючі уроки англійською та гарний настрій з розвагами для дітей.
Читати далі
Відчуй смак фудблогерства в ТРК «Проспект»
18-03-2019
Їжу часто порівнюють із музикою – вона або подобається, або не чіпляє. Зіставляють із модою, адже у кожного свої звички, цінності та смаки. Їжа приносить задоволення, створює настрій, мотивує на нові думки. Смакуючи, люди спілкуються. За їжею можна вирішити багато стратегічно важливих питань. Недаремно автор світового бестселлеру Кейт Феррацці радить «ніколи не їсти наодинці».
Читати далі
Чому «Клумба» англійською в ТРК «Проспект»
15-03-2019
Креативний простір «Клумба» в ТРК «Проспект» пропонує пізнавально провести дозвілля. Малі чомучки дізнаються більше цікавого про світ, щоб розказати батькам та друзям нові інтелектуальні факти. А ще – година на вивчення англійської та участь у творчому майстер-класі «Вловлювач снів»
Читати далі
Prospektus: весна у різних вимірах і проявах
05-03-2019
У березні буде 5 особливих днів, коли 5 елементів весни появляться у мобільному телефоні кожного, хто завантажить додаток Prospektus та візьме участь у яскравому квесті «Відчуй весну в різних вимірах».
Читати далі
Limited Collection MOHITO X Barbie
18-03-2019
Цього року Barbie, одна з найвеличніших ікон поп-культури, святкує своє 60-річчя! Найвпізнаваніша та найбажаніша лялька в світі, під впливом масової культури, знову і знову міняє свій імідж. Сьогодні Barbie є символом різноманітності і зразком для наслідування.
Читати далі
Більше фану – на сторінці ТРК «Проспект» у фейсбуці
14-03-2019
ТРК «Проспект» активно спілкується зі своїми підписниками в соціальних мережах – у фейсбуці, Instagram та власному youtube-каналі.
Читати далі
Фотонастрій у ТРК «Проспект»
05-03-2019
Весна! Нарешті дочекалися, коли природа прокидається, а разом із нею з новою силою відроджуються почуття та прагнення прекрасного.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!