час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Циклічність моди в особистих історіях ТРК «Проспект»
27-06-2019
Довести циклічність моди — просто. Якщо зазирнути до сімейного фотоархіву і подивитися під fashion-прицілом, тоді стане зрозуміло, яка fashion-лінія і стиль переважають у родині. Учасники проекту «Циклічність моди» в ТРК «Проспект» зазначали свої подібності у модних вподобаннях зі своїми родичами. А фраза: «Моя бабуся любила сукні з квітами. Виявилося, що в моєму гардеробі є схожі кольори, як і на фото бабусі», виявилася крилатою. І flower-принти так популярні, адже кутюр’є, можливо, теж пам’ятають квіткові сукні своїх бабусь.
Читати далі
Експозиція «Циклічність моди» від підписників ТРК «Проспект» у Фейсбуці
21-06-2019
25 червня в ТРК «Проспект» відкривається експозиція «Циклічність моди». Фото-виставка створена на базі старих сімейних світлин, які надіслали гості, підписники та fashion-фоловери ТРК «Проспект».
Читати далі
Відомий англійський бренд відтепер у ДЕКА!
14-06-2019
Прямо з Лондона, нова колекція мега-популярних годинників Olivia Burton вже представлена в магазині ДЕКА.
Читати далі
Запрошення на виставку та фотозону
26-06-2019
В ТРК Проспект діє fashion-експозиція, яка надихає гостей подивитися на старі сімейні фотографії та побачити спадковість моди, яка передається із покоління в покоління.
Читати далі
PAPAdesign студія подарунків у ТРК «Проспект»
20-06-2019
Острів подарунків від дизайнерської студії PAPAdesign відкрився у ТРК «Проспект». Автори креативних та фанових штучок розуміють, що у подарунку найважливіше – це емоції. Які сенс та почуття закладені у зміст, як упаковано та вручено.
Читати далі
15 червня о 15:00 – Євген Клопотенко в ТРК «Проспект»
11-06-2019
На 15 червня є ідея провести час у прохолодному комфортному просторі ТРК «Проспект» із користю на презентації книги кулінарного експерта Євгена Клопотенко «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати».
Читати далі
Експозиція «Циклічність моди» в ТРК «Проспект»
24-06-2019
25 червня в ТРК «Проспект» відкривається експозиція, присвячена циклічності моди і наступності сімейного стилю. На виставці представлені фотографії, надіслані відвідувачами й підписниками ТРК «Проспект», датовані від 60-х років до 90-х років ХХ століття.
Читати далі
Про друзів ТРК «Проспект»
20-06-2019
Приємно, що свою книгу «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» Євген Клопотенко презентував у ТРК «Проспект». Виявилося, що гості торговельно-розважального комплексу відкриті до нових ідей та експериментів, які запропонував автор.
Читати далі
8 червня запрошуємо всіх на святкове відкриття магазину SPORTMASTER в ТРК "Проспект"
07-06-2019
О 10:00 відбудеться святкове перерізання стрічки, а з 11:00 до 15:00 на вас чекатимуть вікторини та конкурси з різноманітними призами.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!