час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Надії Сокольчук
12-06-2021
Викладачка освітньо-культурного центру «Дивосвіт» і учасниця виставки Fashion&Profession Надія Сокольчук знає, як це – опанувати ще одну професію. Для ТРК «Проспект» вона розказала про чинники, які мотивують її ходити на шопінг, та стереотипи щодо малювання.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Армена Варданяна
11-06-2021
Тренер збірної України з греко-римської боротьби Армен Варданян долучився до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та пояснив, чому любить класику.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Володимира Красіловського
11-06-2021
Героєм проєкту Fashion&Profession став юрисконсульт Володимир Красіловський. Він розповів ТРК «Проспект», чому обрав саме такий фах, та зізнався, скільки костюмів має в гардеробі.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Артема Шлапака
12-06-2021
Засновник клубу торгових центрів України Malls Club та учасник виставки Fashion&Profession Артем Шлапак розповів про найважливіші риси будь-якого керівника та власні шопінг-вподобання.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Шорени Шонії-Радіонової
11-06-2021
Акторка театру і кіно Шорена Шонія-Радіонова взяла участь у виставці Fashion&Profession у ТРК «Проспект», розповіла про свої джерела наповнення та поділилась професійним лайфхаком.
Читати далі
ARBER ПРЕЗЕНТУЄ ОФІЦІЙНІ КОСТЮМИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ НА ЄВРО - 2020
11-06-2021
Компанія ARBER – офіційний модний партнер національної збірної України з футболу та делегації Української асоціації футболу (УАФ) на ЄВРО-2020. Цей проект є продовженням довгострокової співпраці, в рамках якої ARBER одягав легендарні збірні України на вдалому чемпіонаті світу 2006 року в Німеччині, домашньому ЄВРО-2012 та ЄВРО-2016.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Катерини Рубльової
11-06-2021
Нотаріуска Катерина Рубльова стала учасницею виставки Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розказала про взаємозв’язок юриспруденції та скелелазіння.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Марії Марченко
11-06-2021
Вчителька історії столичної школи №207 Марія Марченко долучилась до проєкту Fashion&Profession у ТРК «Проспект» та розповіла про своїх натхненників у професії.
Читати далі
Fashion&Profession у ТРК «Проспект»: особисті переконання Юрія Радіонова
10-06-2021
У проєкті Fashion&Profession взяв участь актор театру і кіно Юрій Радіонов. Для ТРК «Проспект» він розповів про свій шлях у професії та улюблені кольори й комплекти одягу.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!