час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Як зламати сейф у ТРК «Проспект»: обережно, спойлер
11-11-2021
У Чорну п’ятницю ТРК «Проспект» пропонує своїм відвідувачам перенестись до сонячної Іспанії, щоб зустрітись з героями серіалу «Паперовий будинок» – авантюристами, які вміло обходять будь-які перешкоди. 
Читати далі
DZIDZIO і команда у ТРК «Проспект»: автограф-сесія, заряд позитиву та українське кіно
29-10-2021
Що найкраще зігріває восени? Чай і обігрівач? Ні, позитивно заряджені люди. Тому, 31 жовтня ТРК «Проспект» запрошує на теплу зустріч з DZIDZIO та творчою командою квесту-комедії «Де гроші», яка розпочнеться о 18:00. 
Читати далі
ТРК «Проспект» підтримує доброчинну кампанію «Прямий діалог»
22-10-2021
З 22 до 29 жовтня відвідувачі ТРК «Проспект» можуть приєднатись до благодійної кампанії «Прямий діалог» (Face-to-Face), яка покликана підтримати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Читати далі
Кінопрем'єри тижня в Multiplex!
04-11-2021
Вже від сьогодні стартує прокат блокбастера від MARVEL "Вічні", нової стрічки Веса Андерсона "The French Dispatch" мовою оригіналу та анімаційного фільму "Навіть миші потрапляють до раю"
Читати далі
Світський жах та геловінські містерії у ТРК «Проспект»
29-10-2021
Коли на Геловін настають сутінки, у ТРК «Проспект» розпочинаються містерії. Усім причетним до геловінського настрою – гарна можливість світського виходу у торговий центр, щоб продемонструвати шарм, імідж та мейкап страшенної стилістики.
Читати далі
Зустрічай нову колекцію від JASMINE!
19-10-2021
IRIS — магія твоєї осені!
Читати далі
Шановні відвідувачі ТРК «Проспект»! До вашої уваги правила відвідування торгового центру, адже у Києві запроваджено «червоний» рівнень.
01-11-2021
Із 1 листопада важливо мати при собі та показувати на запит такі документи:  •    документ про повний курс вакцинації,   
Читати далі
Скучили за культовими фільмами?
26-10-2021
Вже 28 жовтня легендарний Фредді Кюгер повернеться на кіноекрани в рамках ексклюзивної програми "Культове кіно" від Multiplex.
Читати далі
iPhone 13, Чорна п’ятниця, ТРК «Проспект»: що у них спільного?
18-10-2021
Відсвяткували День народження ТРК «Проспект», насолодились бабиним літом… Час готуватись до Чорної п’ятниці, планувати покупки та налаштовувати себе на успіх. Останній пункт – важливий, адже ТРК «Проспект» спільно з брендом техніки Eldorado оголошує розіграш iPhone 13 – найдовгоочікуванішого смартфона року. 
Читати далі