час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

Акція «Успішна п'ятниця» в ТРК «Проспект»
29-11-2020
1.    Організатор  Організатором Акції на замовлення ТРК «Проспект» (ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»  ЄДРПОУ 34795907) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
Читати далі
Справа №1 на чорні будні у ТРК «Проспект» – поєднати шопінг із зустрічами
26-11-2020
У нинішній час важливо радувати себе. На вихідних – переглядом фільму, який давно додали в «закладки», по буднях – посиденьками з друзями, кавою в улюбленій кав’ярні та, звісно, шопінгом. І добре, що все це можна зробити в одному місці – у ТРК «Проспект». Принаймні так чинить директорка діджитал-агенції Таміла Вергелес.
Читати далі
Чорні будні з ТРК «Проспект» – поїздки з Uklon
24-11-2020
На Чорну П’ятницю магазини ТРК «Проспект» підготували чимало вигідних пропозицій, тож, напевне, пакетів буде в руках купа, а вражень – ще більше. Аби чорноп’ятничний шопінг став ще кращим для відвідувачів, ТРК «Проспект» з Uklon даруватимуть знижки на поїздки додому.
Читати далі
Справа №1 на чорні будні у ТРК «Проспект» – підняти собі настрій
27-11-2020
Щоб зробити щасливими інших, спочатку треба стати щасливим самому, пише столичне видання «Вікенд». Як це зробити, коли на вулиці мряка і хочеться не вилізати з ліжка до весни, знає головна редакторка медіа Світлана Максимець.
Читати далі
Шахи та Чорна п’ятниця в ТРК «Проспект»
26-11-2020
26 листопада на Чорну п’ятницю в ТРК «Проспект» створять особливу атмосферу шахів, знижок та вигідного розрахунку.
Читати далі
Справа №1 на чорні будні у ТРК «Проспект» – полювати за знижками
24-11-2020
Сходити у кіно, пробігтися по магазинах в очікуванні знижок Чорної п'ятниці, випити кави в улюбленій кав'ярні – тепер це можливо лише впродовж понеділка-п’ятниці. Столичне видання Вікенд запитало киян, що ще можна зробити під час чорних буднів у ТРК «Проспект» та зберегти при цьому хороший настрій.
Читати далі
Демократичний бренд FLO – вперше в Києві для українських покупців у ТРК «Проспект»
27-11-2020
26 листопада у ТРК «Проспект» відбулось урочисте відкриття нового взуттєвого магазину турецького бренду FLO. З цієї нагоди до вітального слова були запрошені Ягмур Ахмет Гульдере, Надзвичайний та Повноважний посол Турецької республіки в Україні, Бурак Пеліван, президент Асоціації турецько-українських відносин, Мехмед Алі, регіональний директор Flo в Україні, Анна Чуботіна, CEO Arricano та Денис Корнута, директор із оренди Arricano. Як міжнародна делегація, так і представники приймаючої сторони високо оцінили стиль, оформлення, асортимент та стандарти сервісу компанії FLO.
Читати далі
Справа №1 на чорні будні у ТРК «Проспект» – купувати подарунки для рідних
25-11-2020
Столичне видання Вікенд радить: вихідні присвятіть душевним розмовам та серіалам, а по буднях уявляйте себе чарівниками, які виконують бажання рідних, зокрема купують їм омріяні піжами, гаджети, комікси. І найкраще це робити у ТРК «Проспект», вважає спеціаліст у галузі інтернет-реклами Андрій Шупік.
Читати далі
Кіно-будні з ТРК «Проспект» гарантовано
23-11-2020
Вже наприкінці цього тижня iPhone 12, Sony PlayStation 4, AirPods від Eldorado знайдуть своїх володарів-щасливчиків! Щоб розважити очікування результатів ТРК “Проспект” дарує квитки в Multiplex!
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!