час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Почуття на космічній фотозоні у ТРК «Проспект»
11-02-2021
«Ну, скільки можна прикрашати будівлі «неправильними» серцями, форми яких далекі від пропорцій справжніх?!» – чули такі заклики від скептиків? А от в ТРК «Проспект» на День закоханих будуть планети і зірки, адже коли любов безмежна, як Всесвіт, то й антураж для неї відповідний.
Читати далі
Прем‘єри цього тижня та ретроспектива у Multiplex
05-02-2021
«Дрібниці». Детективний трилер Джона Лі Генкока з Рамі Малеком, Дензелом Вашингтоном і Джаредом Лето у головних ролях. Фільм покаже напружену гру двох поліцейських та серійного вбивці.
Читати далі
Перший Decathlon на лівому березі столиці відкриється у ТРК «Проспект»
25-01-2021
На весну 2021 у ТРК «Проспект» заплановане ще одне яскраве відкриття нового орендаря – французького бренду Decathlon. Це буде перша резиденція Decathlon на лівому березі Києва.
Читати далі
У Всесвіті ТРК «Проспект» з vivo та «Фокстрот» – подарунки за чеки
10-02-2021
ТРК «Проспект» пропонує кожному розкрити свій Всесвіт почуттів. Особливо з турботою про своїх рідних, з’ясувавши їхні смаки та уподобання, огорнувши їх теплом. 14 лютого – день значущий, бо є нагода виграти подарунок для коханої людини. Адже ТРК «Проспект» разом з магазином техніки та електроніки «Фокстрот» та компанією vivo, яка є провідним брендом смартфонів, запрошує вас взяти участь у розіграші до дня Святого Валентина смартфона vivo Y31.
Читати далі
ТРК «Проспект» мотивує розкрити свій Всесвіт почуттів
03-02-2021
Лютий – нарешті повний місяць, що повертає до звичного життя. Та завжди хочеться більшого, щоб захопити цілий Всесвіт. Адже ТРК «Проспект» пропонує злетіти у своїх почуттях та бажаннях: здивувати та здивуватись, відчути турботу та потурбуватись, разом поринути у мрії та реалізувати їх. Врешті-решт пізнати космічну невагомість без обмежень – лише тяжіння позитиву, відкритий шопінг та розваги.
Читати далі
#паузаchallenge: як потрапити до ТРК «Проспект»
13-01-2021
Шопінгувати приємніше, коли все розплановано до дрібниць – від бюджету до маршруту. Щоб вам було легше орієнтуватись у ТРК «Проспект» протягом двох наступних тижнів, повідомляємо, що наразі функціонують два центральні входи – А і В.
Читати далі
Акція «ВЕЛКАМ У ВСЕСВІТ ПОЧУТТІВ» в ТРК «Проспект»
09-02-2021
1.    Організатор  Організатором Акції на замовлення ТРК «Проспект» (ТОВ «Комфорт Маркет Люкс»  ЄДРПОУ 34795907) є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», ЄДРПОУ 38375319. Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.  
Читати далі
Велкам у відкритий шопінг з ТРК «Проспект»
26-01-2021
«Х’юстон, у нас проблеми» – два тижні тому цією фразою можна було охарактеризувати становище українських торгових центрів, і їхніх відвідувачів, які полюбляють офлайн-шопінг. Але жодна проблема не може бути безмежною, немов космос, і рано чи пізно вона вирішується. А в нашому випадку – з 25 січня. Так, саме з цього дня ТРК «Проспект« працюватиме у звичному режимі, а улюблені бренди вже готуються й наводять лад на полицях.
Читати далі
Загальні правила проведення конкурсів та акцій в соціальних мережах ТРК “Проспект”
05-01-2021
1. Організатор та Виконавець Акцій •    Організатором Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.  
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!