час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Чого найбільше хочуть діти, коли відвідують торговий центр разом зі своїми батьками?
03-03-2021
За результатами дослідження про симпатії гостей у торговому центрі, діти найчастіше просять своїх батьків про смаколики (цей варіант обрали 26% опитаних). Тобто щоб їх пригостили чимось смачненьким на фудкорті ТРК «Проспект». 21% батьків зазначив, що прохання дітей стосуються нових іграшок та гаджетів. 17% зауважили, що малечу цікавить новий одяг.
Читати далі
Астрологія та передбачення у ТРК «Проспект»
24-02-2021
Гості знають, що у ТРК «Проспект» часто відбуваються цікаві та корисні заходи. Можна прийти до торгового центру і поринути в оригінальне дозвілля: то великі шахи, то космос. А нещодавно у них була змога зустрітись ще із астрологинею Аліною Шубською, яка на спеціальному поїнті проводила сеанси передбачень для закоханих.
Читати далі
Скажи "Moi!" новій колекції Reima
15-02-2021
Фінський бренд кращого функціонального дитячого одягу Reima підготував нову весняно-літню колекцію, ще більш технологічну та екологічну.
Читати далі
Велкам до ТРК «Проспект» весну дарувати
02-03-2021
Довгоочікуваний березень тішить нас світлом та теплом. Уже пізніше вечоріє, день стає довшим, а в повітрі відчутна весна. У соцмережах – стільки квіткових публікацій, які передають стан душі користувачів, що прагнуть ділитися внутрішнім квітінням. Справді, поряд із природою відновлюються і глибинні почуття, і мрії, і прагнення. Настає весна у всіх її проявах – таємничістю, грайливістю, кольорами та квітами, які так хочеться дарувати.
Читати далі
Реаліті-шоу для закоханих у ТРК «Проспект»: що вони знають один про одного
18-02-2021
14 лютого відвідувачі ТРК «Проспект» долучились до космічного свята любові, де кожен на свій смак міг знайти собі справу до душі. Одна із таких – реаліті-шоу для закоханих.
Читати далі
Створюємо валентинки для тих, кого любимо, у ТРК «Проспект»
12-02-2021
День Святого Валентина святкують не лише дорослі, а й діти, які люблять обмінюватись сердечними вітаннями і листівками з однокласниками та друзями. Саме для них 14 лютого у ТРК «Проспект» відбудуться майстер-класи зі створення валентинок. Проведе його педагог репетиторського центру «Логос».
Читати далі
Другий візит Василя Вірастюка до ТРК «Проспект»
25-02-2021
У День Святого Валентина ТРК «Проспект» зустрічав гостей цікавою розважальною програмою у тематиці «Всесвіт почуттів».
Читати далі
Yudgin Burger на фудкорті у ТРК «Проспект»
18-02-2021
Ну, хто готує смачні бургери вдома? Та й навіщо це робити, якщо у ТРК «Проспект» запрацював ресторан Yudgin Burger, що прагне давати відвідувачам більше, ніж вони очікують. Ті, хто скуштували їхні страви в перші дні, невдовзі повертались.
Читати далі
Навіщо закоханим астрологиня у ТРК «Проспект»
11-02-2021
14 лютого улюблений для багатьох гостей торговельно-розважальний комплекс «Проспект» перевтілиться у новий соціальний простір для закоханих. Ну а що потрібно закоханим? Зірки з неба, космічна любов, фото в обіймах, поцілунки, кава, подарунки.... Адже закохані фантазують більше. У ТРК «Проспект» все передбачено, навіть сеанс передбачень від астрологині Аліни Шубської – київської блогерки і трендсеттерки, яка здатна перетворити будь-який інформаційний привід на феєрверк емоцій і говорить на теми, що бентежать інших.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!