час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

MOOD плюс FOOD у ТРК «Проспект»
26-08-2020
Час – найцінніший ресурс, і найкраще його витратити на сімейні вечері, аніж на роздуми «що б приготувати».
Читати далі
Хто прагне стати супербатьками, поради знайде на полицях магазину «Буква»
25-08-2020
Бути батьками – це мистецтво: є змога відчути себе творцем, який «ліпить» для світу нову особистість. Виховання дітей – це ціла подорож, впродовж якої мама й тато вчаться емпатії й довірі, переосмислюють старі установки і загалом вдосконалюють себе. А зробити цю подорож більш впевненою допоможуть книжки, присвячені вихованню, адже досвід вітчизняних й іноземних психологів та педагогів дозволить полегшити власний.
Читати далі
Який Sharman у ТРК «Проспект»
10-08-2020
У ТРК «Проспект» відкрився новий магазин стильного взуття Sharman, який охоплює площу 249,90 кв. м. Тут можна придбати туфлі чи кросівки, які відповідають останнім тенденціям моди.
Читати далі
Food плюс moodу ТРК «Проспект»
25-08-2020
Їжу можна сприймати по-різному: рецепторно описувати смаки, математично підраховувати калорії, відповідально споживати healthyfoodчи спонтанно обрати те, що хочеться у цю мить. А ще їжу можна відчути як задоволення, яка не лише смачна та корисна, але і приносить гастрономічний позитив.
Читати далі
З Днем Незалежності!
24-08-2020
Залишаймось вільними у своїх помислах, викликах та мріях! Команда ТРК «Проспект»
Читати далі
Покупки в ТРК «Проспект» - поїздка на Uklon
07-08-2020
Відпочити душею серед різнобарв‘я речей – ось що важливо для справжнього любителя шопінгу. А ще йому приємно їхати з пакунками в комфортному таксі додому і не перейматись, що вони помнуться.
Читати далі
Mood плюс food у ТРК «Проспект»
25-08-2020
Їжа і кіно – дві складові ідеального дозвілля, особливо коли страву не потрібно готувати самому, а фільм показують на великому екрані в 3D. ТРК «Проспект» та кінотеатр MULTIPLEX йдуть назустріч гурманам та кіноманам й пропонують обміняти чек з фудкорту на квиток в кіно.
Читати далі
Яка PALITRA товарів у новому магазині професійної косметики в ТРК «Проспект»
10-08-2020
У ТРК «Проспект» відкрився магазин косметики PALITRA beauty store, де можна придбати професійні засоби з догляду за волоссям, обличчям й тілом.
Читати далі
Запалюємо піч, відкорковуємо вино та запрошуємо вас знову відчути італійську атмосферу ресторану il Molino!
22-07-2020
Ми відкрили двері ресторану, працюємо у звичному режиму та з радістю чекаємо на вас. Сподіваємось, що соковита італійська піца зможе запалити ваші серця, а прохолодний Апероль освіжить кожного після надокучливого карантину!
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!