час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Креативне рішення: 170 комплектів одягу на фешн-ялинці в ТРК «Проспект»
08-12-2021
ТРК «Проспект» знову підтвердив свою креативність. Ялинку в торговельному комплексі прикрасили 170 мініатюрних образів, створених київською майстринею та дизайнеркою Наталєю Царик.
Читати далі
Роздуми про образ, який личить, у ТРК «Проспект»
07-12-2021
Розкрити себе в новому образі – це особливий енергетичний та мотиваційний стан, у якому комфортно перебувати у ті миті, коли дивишся на себе у дзеркало. Адже це власний розвиток, формування нового іміджу, щоб заявити про себе світу.
Читати далі
ТРК «Проспект» знову здивував модою - дизайнерська фешн-ялинка в мініатюрних сукнях
03-12-2021
ТРК «Проспект» запрошує на фешн-ялинку із авторською концепцією дизайну свята. Ялинка в торгівельному комплексі прикрашена не звичайними іграшками, а створеними по спеціальному замовленню мініатюрними комплектами одягу. Так ідея модного свята трансформувалася в незвичайне фешн-рішення. 
Читати далі
У кого «жовтий» сертифікат?
08-12-2021
Сподіваємось, ви вже читали гарну новину про перехід Києва до «жовтого» рівня.
Читати далі
Мода на ялинці: дизайнерка створила 170 міні-образів для ТРК «Проспект». Ексклюзивне інтерв’ю із Наталкою Царик
06-12-2021
Мініатюрні вишукані сукні та демократичні комплекти на ялинці в ТРК «Проспект». Тут втілили незвичну ідею: запросили прикрасити святкове дерево не інтер’єрного дизайнера, а майстриню, яка шиє одяг.
Читати далі
У ТРК «Проспект» говорили про добро голосно
30-11-2021
30 листопада в Україні відзначають День добрих справ. Українці вже вчетверте долучаються до міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок». У рамках цієї ініціативи відбуваються доброчинні акції на розвиток різних важливих проєктів, які курують фонди та благодійні організації. Якщо людина прагне долучитися до цього тренду, то це можливо зробити кількома способами. Це і волонтерство, коли діляться своїм власним часом заради доброї справи. Або інвестувати свій талант, навчаючи інших різної майстерностї. Або донаціями. Або участю в «Щедрому забігу». 
Читати далі
Шукати скарби у фентезі-світі: пригоди з Деснянкою у ТРК Проспект
08-12-2021
Вже скоро в Києві відкриється портал до чудес, діяти він буде протягом місяця. Програму пошуку скарбів розробили в Деснянському районі, де 19 грудня стартує онлайн-квест «Новорічні пригоди Деснянки» з елементами доповненої реальності. 
Читати далі
Підтримати своїх і потішити себе. Різдвяний ярмарок у ТРК «Проспект»
06-12-2021
10 грудня у ТРК «Проспект» розпочнеться різдвяний ярмарок. Це більше, ніж просто добірка товарів: свої роботи тут представлятимуть українські майстри, які усе створили власноруч, від новорічного декору до посуду та аксесуарів. 
Читати далі
ТРК «Проспект» рекомендує друзів для «Щедрого забігу»
12-11-2021
Український «Щедрий Вівторок», як і по всьому світу, відкриває серця до добрих справ. Це тренд гуманності та людяності, цінності та довіри. Бренд ТРК «Проспект» розділяє ці чесноти та звертається до своїх друзів долучатися, бути учасником благородних справ і вірити у доброту у серці.
Читати далі