час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Майстер-класи для дітей в ТРК Проспект 
13-12-2019
Hand made заняття направлені на розвиток фантазії, творчого мислення та дрібної моторики.Більше знайомств та більше друзів!
Читати далі
Про ідею Smart – із торгового центру до театру
10-12-2019
Smart у театральному мистецтві – інноваційна ідея, згенерована у ТРК «Проспект». Її підтримали самі актори та амбасадори театру.
Читати далі
Сергій Бабкін також любить шопінг
06-12-2019
Святковий концерт у ТРК «Проспект» із нагоди п’ятиріччя – це насичена емоціями подія для усіх гостей-поціновувачів музики та натхненного дозвілля. Тому саме в День народження зі своєю концертною програмою у ТРК «Проспект» виступив зірковий гість Сергій Бабкін. Його пісні по кохання, живий звук, стиль та образ – все продемонстроване сподобалось та мотивувало. Про це свідчить і атмосфера, і перегляд прямих трансляцій у соцмережах ТРК «Проспект», і кількість реакцій на сторінках користувачів.
Читати далі
Типи покупців на Black Friday у ТРК «Проспект»
11-12-2019
Шопінг – це досвід, дозвілля, фан. Це такий процес, у якому набираються нових емоцій. Не випадково ж його прирівнюють до антистресу
Читати далі
НОВА СВЯТКОВА КОЛЕКЦІЯ CELEBRITY ВЖЕ У МАГАЗИНАХ JASMINE
09-12-2019
Зустрічайте справжнє новорічне диво - нова fashion-колекція Celebrity від JASMINE покликана дарувати святкові емоції, безмежне відчуття радості та натхнення.
Читати далі
Ключові піар факти про ТРК «Проспект»
05-12-2019
Популярність торгово-розважального комплексу залежить від багатьох факторів, головні з яких – це лояльність покупців, їх вибір, задоволення очікувань та отримання позитиву.
Читати далі
Silver у ТРК «Проспект»
11-12-2019
У ТРК «Проспект» відкрився новий острів Silver, на якому представлено широкий вибір прикрас із срібла. Острів – це зручний формат здійснювати покупки, адже на вітринах легко підібрати те, що сподобалось. Вироби із срібла – універсальні. Адже стильно доповнюють образ. А ще можна вибрати подарунок – якраз актуально до Миколая та новорічних свят.
Читати далі
5 секретних фактів із маркетингового дослідження
09-12-2019
Покупці бувають різними за своїми уподобаннями та стилем прийняття рішень. Хтось вирішує швидко, хтось більш роздумує, аналізує, зрівнює ціни. І кожен правий та має право діяти так, як це йому чи їй комфортно.
Читати далі
Встигнути все: час новорічних планів, підсумків та подарунків
02-12-2019
Кінець року – це завжди особлива пора, коли підбиваються підсумки за рік, що вже досягнуто та які цілі поставити на наступний рік.
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!