час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Робити нове та унікальне на майстер-класах у ТРК «Проспект»
22-12-2021
Створювати щось цікаве та незвичайне своїми руками полюбляють не тільки дорослі, а й цінують діти. Їм подобається робити щось унікальне, експериментувати та радіти результату. 
Читати далі
За святковими емоціями до ТРК «Проспект»
21-12-2021
Зимові свята уже у розпалі. І щоб вони не пробігли непомітно, варто зробити вихідні якомога різноманітними, яскравими, щоб щедро наповнити скриньку спогадів найтеплішими емоціями. ТРК «Проспект» допоможе не згаяти можливостей. Тут створили круту програму, де кожен знайде розвагу до душі.    
Читати далі
У суконь багато цікавих історій в ТРК Проспект
14-12-2021
Біла сукня у дрібний горошок – це елегантно. Вона вселяє впевненість. Але коли чорний бант із вже білими горошинами комбінується із двома чорними полосами  на прозоро-сітчастій  текстурі – це вже виклик лінійності.
Читати далі
Стрітстайл – це зручно, комфортно, стильно.
21-12-2021
Світле пальто з блискучим оздобленням — це виклик звичайностям. 
Читати далі
Новорічна фея Деснянка запрошує взяти участь у квесті з доповненою реальністю в ТРК “Проспект”
20-12-2021
1. Під’єднуйте гаджет до інтернету 
Читати далі
«Від мене для усіх» - послання соціальних підприємств у ТРК «Проспект»
14-12-2021
18 та 19 грудня у ТРК «Проспект» відбудеться ярмарок соціальних підприємств із гучним меседжем «Від мене для усіх». У  цих словах закладений глибокий сенс, що ламає звичні стереотипи «виробництво – продаж – прибуток». Візіонерська модель соціальних підприємців – це «соціум – мій особистий вклад». 
Читати далі
Гірські пейзажі на фотозоні в ТРК «Проспект»
21-12-2021
Готові до снігу, зими та гірських розваг?  
Читати далі
Святкові розваги у ТРК «Проспект»
17-12-2021
Парад зимових свят уже починається, тож саме час заряджатися новорічно-різдвяним настроєм і розважатися. Щоб влаштувати собі веселощі на весь вікенд, завітайте у ТРК «Проспект». Тут для вас підготували круту програму та різноманітні цікавинки.
Читати далі
Свято життя: ювелірний дім SOVA присвятив новорічну колекцію Риму
13-12-2021
Нова ювелірна колекція SOVA Rome – це заява про рішучість. Ювеліри бренду присвятили її Риму, надихнувшись простором та величчю, гармонійністю та індивідуальністю вічного міста. 
Читати далі