час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Встигнути все: час новорічних планів, підсумків та подарунків
02-12-2019
Кінець року – це завжди особлива пора, коли підбиваються підсумки за рік, що вже досягнуто та які цілі поставити на наступний рік.
Читати далі
Креативний комплекс: 5 незвичайних фотозон
30-11-2019
Тематичні, сезонні і навіть з доповненою реальністю — кожного разу, коли заходиш у «Проспект», шукаєш очима нову фотозону, яка зробить твій день і покращить настрій. Святкові новорічні, ніжні для закоханих, такі, що лоскочуть нерви, геловінські — яких тут тільки не було!
Читати далі
Фотогенічний комплекс: 5 фото в інстаграмі
27-11-2019
Щодня за геотегом "Проспекту" з'являються десятки фотографій в інстаграмі. Ми вибрали п'ять найбільш яскравих і залайканих.
Читати далі
В2С факти: 14 млн. чашок кави в ТРК «Проспект»
02-12-2019
Докази лояльності до ТРК «Проспект» - це те, що самі відвідувачі говорять та коментують про торгово-розважальний комплекс. А ще – цифри, які демонструють результати того, як гості проводять час та дозвілля. Наприклад, у 2019 році гості замовили у ТРК «Проспект» 14 млн. чашок кави, для настрою та затишку, під час зустрічі із друзями або наодинці, щоб подумати про щось своє чи перезавантажитись.
Читати далі
Black Friday в ТРК Проспект
29-11-2019
Black Friday сьогодні! ТРК Проспект запрошує на знижки!  Зберігайте, робіть скріншот, діліться з друзями та приходьте в ТРК Проспект на шопінг ;)
Читати далі
Smart комплекс: 5 унікальних проектів
27-11-2019
«Проспект» розважає, підказує і розвиває. І тому запускає нестандартні для торговельного центру проекти, які розкажуть про свідоме споживання, наочно продемонструють циклічність моди, нагородять за фотографії їжі і навіть спонукають зайнятися спортом. Ось проекти, які особливо запам'яталися.
Читати далі
Доброзичливий комплекс: 5 популярних запитів
30-11-2019
Сьогодні написати улюбленому торговельному комплексу - справа кількох секунд. І відвідувачі «Проспекту» роблять це часто. Про що просять і запитують? Так виглядають найпоширеніші запити.
Читати далі
Зоряний комплекс: 5 найяскравіших спікерів
27-11-2019
Знайшлося місце в ТРК не тільки розвагам. Отримати нові навички, змінити свій стиль і прокачати скіли можна було із зірковими спікерами.
Читати далі
Гостинний комплекс: 5 популярних кухонь на фудкорті
27-11-2019
Влаштувати легкий перекус або грунтовно підкріпитися після шопінгу — це майже обов'язкова програма в «Проспекті». І не тільки щоб вгамувати голод. А ще й тому, що на тутешньому фудкорті так багато різних закладів, у кожному з яких запропонують щось особливе і обов'язково смачне. Які ж кухні стали найпопулярнішими у відвідувачів?  
Читати далі
Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!