час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Аліна Чубар: якщо передати натхнення, то воно повертається
18-12-2018

Аліна Чубар блогером стала порівняно нещодавно, але на її сторінку в Instagram вже підписалися більше 2,9 тис. активних фоловерів. І все тому, що всі фото - створені з душею, передають позитив і натхнення. Їх приємно розглядати і залишати like-сердечко.

«За освітою я економіст, закінчила магістратуру і багато років працювала за фахом. А потім вирішила зайнятися чимось творчим, захопилася дизайном і декором інтер'єрів, закінчила європейську школу дизайну. А потім в моєму житті з'явилася флористика, яка послужила основою для створення мого аккаунту в Instagram», - розповідає Аліна.

Фото-стиль Аліни - флетлей, на якому зображені пам'ятні предмети, ретро, вінтаж з багатьма деталями. «Моя аудиторія не дуже велика, але активна. Часто отримую повідомлення від незнайомих людей, які цікавляться технікою. Мою сторінку відвідують профілі магазинів, з якими ми надалі співпрацюємо», - доповнює свою історію про особистий блог і нові можливості для застосування в бізнесі.

У ТРК «Проспект» Аліна провела авторський майстер-клас зі створення флетлеїв. Для багатьох учасників вони стали справжнім персональним арт-відкриттям. За відчуттями - це як намалювати власну картину. Так само і з флетлеями – власноруч зроблена онлайн листівка, де в кожній деталі закладений сенс, який можна знайти або нафантазувати.

«Якщо відобразити приємні моменти, то це емоційно і красиво. У соціальних мережах, в кожному знімку відчувається енергетика, яку передає автор. Аліна Чубар здивувала наших гостей на майстер-класі своєю прихильністю до людей, прагненням до прекрасного і увагою до деталей. Дійсно, коли любиш те, чим займаєшся, то виходить в тисячу разів краще. Через фотографію можна «передати» затишок, натхнення, яскравість. Особисто я знайома з багатьма блогерами. І точно можу сказати одне: фоловери відчувають особистість автора блогу, його щирі цінності і мотиви. Аліна - відкрита людина, тому з нею йдуть на контакт», - зазначає Олена Обухівска, PR менеджер ТРК Проспект.

«Є дві фрази, які розкривають мій світ: «ніколи не кажи ніколи» і «все в житті повертається». Я активна людина, мені складно зупинитися, коли навколо багато можливостей для творчості», - впевнена Аліна Чубар.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!