час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Анна Гороженко запрошує стати амбасадором українського бароко
12-01-2022

Анна Гороженко, журналістка, авторка історичних романів та ведуча ютуб-каналу «Обрій подій», а також ініціаторка історично-реконструкторського проєкту «Історія зі смаком» запрошує на аристократичний перформанс у стилі українського бароко. Це буде своєрідний тематичний пролог, щоб передати ідеї великого задуму «Історії зі смаком».

«Проєкт «Історія зі смаком» спершу задумувався як відеоісторії про красиву, стильну і барокову Україну минулого. Саме такою, якою її мало уявляють наші сучасники. Але вже в процесі підготовки до зйомки та під час фільмування проєкт «зажив» своїм окремим життям. У його межах утворився цілий гурт людей, які щиро люблять і пропагують традиції XVIII століття. Тепер «Історія зі смаком» -  це не лише відео з реконструкціями подій, але й майстер-класи з барокових контрдансів, на які можуть приходити всі охочі. Вони відбуваються щопонеділка - всі деталі є на сторінках проєкту у фейсбуці. А ще автори проєкту хочуть створити бароковий простір, де виставлять речі – репліки, а то й справжні раритети барокової доби. В майбутньому хочеться зробити барокову ресторацію за рецептами, які занотували шляхтичі та козацька старшина. Ну й, звісно, наша спільна мрія - провести благодійний бароковий бал. Ми радо приймаємо в свою групу всіх, хто хоче зануритись у наше стильне минуле». 

Запрошуємо 16 січня, о 16:00 до ТРК «Проспект», щоб стати свідками та навіть амбасадорами відродження нашого українського бароко, шляхетних манер та вишуканих реверансів.