час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Бариста, шеф-кухар, офіціант: відверто про їжу та гостей
15-04-2019

food & mood в ТРК «Проспект»

Чи фотографують чоловіки свою їжу для Інстаграма, як часто вони їдять десерти, чи правда, що на самоті дівчата вибирають їжу поситніше, який смузі люблять спортсмени, як зробити пропозицію за допомогою суші-сету? Заради чого відвідувачі ТРК «Проспект» готові відмовитися від домашніх вареників і борщу?
Вікенд розпитав шеф-кухарів, директорів, бариста і офіціантів закладів з українською, європейською, італійською, паназійською, японською та китайською кухнями про звички гостей, незвичайні замовлення та улюблених клієнтів.


Cava.ua
Валентин Коваленко, бармен

- На нашому острівці ми пропонуємо хорошу каву, іспанське ігристе вино і смачні коктейлі. Cava - це не просто вино, це якісний продукт за нормальні гроші. Всього в меню 44 позиції, з них 8 коктейлів.

Найчастіше відвідувачі замовляють коктейль апероль шприц, вино Rovellats Imperial і каву флетвайт і раф. Наші відвідувачі - це різні компанії. І парочки, і молоді, і старші люди. Іноді молодь приводить батьків, щоб пригостити їх вином. Дуже рідко хтось замовляє келих вина, щоб випити його на самоті. Все-таки воно вимагає компанії. Працювати в «Проспекті» цікаво, люди тут зовсім різні, але завжди цікаві. Подобається допомагати їм з вибором, відкривати для них іспанську марку.
Джерело: http://project.weekend.today/food_mood_in_prospekt

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!