час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Чому вишиванка актуальна століттями поспіль
16-05-2019

Досліджуючи питання, якими є національні брання народів світу, виявилось кілька цікавих фактів. Наприклад, у консервативних англійців чітко визначеного національного костюму нема. Для прикладу вони презентують вбрання для танцю морріс – яскраво зелені жилети, білі сорочки та чорні штани із кольоровими стрічками. 
Далека Аргентина – країна, де мешкають вихідці із різних європейських країн. Тому національним вбранням вважають одяг пастухів гаучо: для чоловіків сірий костюм із шароварами. Для жінок – довга ніжна сукня особливого ретро-фасону.  
Традиційний костюм німців – трахтен, який передбачає для жінок спеціальні капелюшки-чепчики, фартушки, кріслаті довгі спідниці та гострі білі комірці. Для чоловіків – чоботи, камізельки з орнаментом та темні галіфе. 
Продовжуючи дослідження українського національного вбрання, одразу в око впадає унікальний fashion-факт: вишиванка сьогодні актуальна такою, якою була в моді і кілька століть тому. І не важливо, які вишиті візерунки  – квіткові чи геометричні. Вони у тренді. 
До вишиванки пасують і сучасні джинси, і легінси, і стильні сарафани. Підібрати нові луки до вишиванки можна і з нових літніх колекцій 2019 українських та міжнародних брендів, які представлені у ТРК «Проспект».  У вишиванці приходять в офіс на роботу, в школу, до ресторану, кіно та на інші заходи. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!