час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Дитячі іграшки на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект
08-07-2020

Ретроспективно про мистецтво, моду та трендові рішення на виставці "ArtFashion: від 20-х до 20-х" у ТРК "Проспект": https://www.facebook.com/events/626556774882748/

Дитячі іграшки – це прояв турботи. Особливо, коли маленьким особистостям надається можливість власноруч вибрати те, що подобається. Розважальні, повчальні, пізнавальні, рольові – завдяки іграшкам формується моторика, уява, стиль, уподобання та розвивається творча активність.
Сучасні тренди у створенні іграшок демонструють гармонійне поєднання командного та індивідуального, знімають гендерне розрізнення та викликають зацікавленість у дитини. Однак деякі підходи змінились.
Колись, наприклад, популярними були великі ляльки, які максимально копіювали реальність. Тепер же симпатію здобувають маленькі стильні «дівчатка», у яких є свій будиночок, друзі, гардероб та аксесуари. Складати, конструювати та винаходити – цікава справа для допитливих дітей, яким пропонується різноманіття технік у різних форматах.
Іграшки – такий же прояв особистого смаку, як і мода, це виховується з дитинства.

На картині зображені іграшкові новинки 30-х років. Автор полотна Кріс Макренос (1904-1991): «Іграшковий локомотив» (1934) знаходиться у Національній галереї мистецтв у Вашингтоні.
Сучасна модель від Dickie Toys - Локомотив із ефектами - в «Будинок Іграшок» в ТРК «Проспект». Яскравий представник спецтехніки обов'язково стане в нагоді в гаражі малюка. Іграшка має звукові і світлові спецефекти. Також є рухливий кран з лебідкою, дах, що відкривається, та бічну панель.

Пригадайте, які іграшки актуальні у ваших малюків, а які були у вашому дитинстві.

#ArtFashion_prospekt
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!