час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Експозиція костюмів, музика, танцювальний майстер-клас у стилі бароко – відтворюємо шляхетні звички в ТРК «Проспект»
13-01-2022

16 січня у ТРК «Проспект» відбудеться аристократичний перформанс, який розкриє цінності періоду українського бароко кінця 18 століття. Мова йтиме про побут, манери, моду, музику, звички української шляхти.

Адже у стилі життя шляхти особливе місце займало проведення барокового балу із танцями, які мали свою унікальну техніку, елементи, порядок дій.

У недільне навечірря професійні танцівники виступлять з історичною реконструкцією барокового танцю під живе звучання музичних інструментів, серед яких чи не єдина в Україні – віола да гамба. Це старовинний струнний смичковий інструмент, близький за розміром і діапазоном до сучасної віолончелі. А ще, щоб по-максимуму відчути тодішній ритм, у ТРК «Проспект» відбудеться  майстер-клас з автентичних танців періоду українського бароко.

До того ж для гостей торгового центру буде інстальована експозиція історичного костюму 1750-их років, що дозволить поринути одразу в атмосферу старовинного лампового Києва, переносячи на затишні вулиці мощені бруківкою, освічені теплим світлом масляних ліхтарів.

На експозиції будуть представлені жіночий шляхетний та міщанський костюми, чоловічий шляхетний образ та дитяче вбрання.

Мода, музика, манери та поклон… Розквіт українського бароко в ТРК «Проспект» о 16:00.