час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Food плюс moodу ТРК «Проспект»
25-08-2020

Їжу можна сприймати по-різному: рецепторно описувати смаки, математично підраховувати калорії, відповідально споживати healthyfoodчи спонтанно обрати те, що хочеться у цю мить. А ще їжу можна відчути як задоволення, яка не лише смачна та корисна, але і приносить гастрономічний позитив. 
Їжа – це привід зібратися разом або залишитись наодинці із собою. Повільно відчувати ноти смаку, які поступово розкриваються, здивуватися новим комбінація чи повернутися до улюблених традиційних страв.
У серпні ТРК «Проспект» пропонує прискіпливо вивчати власні гастрономічні уподобання та якнайбільше створювати собі настрій. Адже на фуд-корті торгово-розважального комплексу представлений вибір кухонь зі всього світу: українська, італійська, паназіатська, а ще американські бургери  та McDonald’s, японські суші та інтернаціональні десерти. 
Зручно замовити й уникнути домашніх приготувань, щоб найти час для створення приємного настрою. Адже час – найдорогоцінніший ресурс, який варто інвестувати у гармонію та дозвілля. 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!