час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Краватка-метелик та брутальні черевики: 6 історій про речі-подарунки від відвідувачів ТРК «Проспект»
11-10-2018

Мілашні шкарпеточки, забавна краватка або важкі черевики - що дарують одне одному сучасні закохані? Чи завжди подруги добре знають смаки кожної, а старше покоління помиляється з речами-подарунками для юних? Вікенд вислухав шість історій відвідувачів ТРК «Проспект» і дізнався, чи варто дарувати близьким одяг, білизну та взуття. 

Андрій працює в сфері інтернет-реклами. Його ставлення до дарування одягу двояке, але хлопець знайшов універсальний спосіб, який дозволить задовольнити і того, хто дарує, і того, хто приймає подарунок. 
- Ніколи не дарував одяг. Тут дуже багато моментів, коли щось може піти не так: не вгадаєш з розміром, не так сяде або просто не сподобається людині. Тому зазвичай не ризикую.
Іноді буває, що люди дійсно хочуть конкретну річ і замовляють її: самі
вибирають, скидають посилання на неї в інтернет-магазині. Тоді я оплачу, спакую і подарую. Ось це дійсно зручний сценарій: і людина отримує бажане, і я розумію, що подарунок буде потрібним і корисним. А ось я сам в подарунок іноді отримую одяг: дружина часто дарує футболки з різними прикольними жартівливими написами. 

Джерело: http://project.weekend.today/prospekt_clothes_gifts

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!