Гіпермаркет 08:00-22:00
ТРК працює: 10:00-22:00
UA
EN

НОВИНИ

NAMES`UA modateka святкує свій перший День народження
06-10-2016

8 жовтня універмаг одягу та аксесуарів українських дизайнерів NAMES`UA modateka святкує свій перший День народження. В період святкового уікенду (8 – 9 жовтня) на покупців очікують не тільки сюрпризи та подарунки, але і презентація анімаційного проекту на fashion-тематику.

NAMES'UA modateka – це унікальний багатофункціональний універмаг нового типу, який представляє більше ніж 50 українських брендів одягу та взуття. NAMES'UA пропонує винятково якісний український продукт на площі 1000 кв. м.

Завжди лишаючись на піку модних тенденцій, NAMES`UA modateka у свій День народження представляє спеціальний анімаційний проект. В його основі – ідея про те, що Україна зараз на хвилі fashion-популярності. Буквально щотижня ми дізнаємося, що ще одна всесвітньо відома персона обрала для себе вбрання від українського дизайнера. Презентація проекту «NAMES’UA never ignored – be UKRAINIAN, be FASHION» відбудеться 8 жовтня на території ART Fashion CAFE.

Крім того, для всіх гостей гратимуть свої сети DJ Artem Selecta та улюблений DJ української fashion-індустрії Katro Zauber.

Зараз доступна попередня програма святкування 8 жовтня:

14:00 Треки від DJ Artem Selecta вже на вході створюватимуть особливу атмосферу для всіх гостей. Найкращі фотографи проведуть репортажну зйомку «Street Style - be UKRANIAN, be FASHION», герої якої зможуть побачити себе на сторінках блогу http://www.lookbookkiev.com/.

15:00 – 17:00 Тільки у День народження гостям подарують унікальну можливість поспілкуватися з дизайнерами брендів, представлених в універмазі.

16:30 – 20:00 DJ Katro Zauber занурить всіх гостей у світ fashion-music, виконуючи спеціальний музичний сет для NAMES’UA.

16:50 Представник NAMES`UA розкаже про те, яким був перший рік та як проект буде тішити та дивувати своїх покупців у майбутньому.

17:00 Відбудеться ексклюзивна презентація анімаційного проекту «NAMES’UA never ignored – be UKRAINIAN, be FASHION» на території ART Fashion CAFE.

Антоніна Головко, керівник проекту NAMES'UA modateka: «Це був чудовий рік: ми змогли вивести український модний продукт на зовсім інший, більш професійний рівень. Ми підказали споживачу свою стабільність у створенні якісної та одночасно доступної пропозиції для різної цільової аудиторії. Ми навчилися працювати разом (адже ми зібрали більше ніж 60 торговельних марок в одному просторі) та отримувати від цього максимальні результати».

Кожен з нас – це проект, хтось – більш глобальний, хтось – більш соціальний, а хтось – більш матеріальний. Всі ми робимо свій продукт «made in UKRAINE» і все життя надихаємося роботами один одного. Всі ми споживачі і всі виробники. Створюючи якісний український продукт, ми всі дивимося у майбутнє своєї улюбленої країни.