час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Налаштуватись на школу в ТРК «Проспект»
08-08-2018

Які емоції викликають спогади про школу влітку? Хтось відразу розповідає про своїх друзів і улюблені предмети. А комусь навіть в голову не приходить знову думати про школу, адже ще тільки серпень. Найскладніше батькам, для яких важливо, щоб їхні діти поступово і безболісно переходили з режиму «канікули» в режим «навчання». З цього приводу психологи і педагоги рекомендують скористатись 5 простими правилами для батьків.

Правило №1. Більше спілкуватись з дітьми про їх улюблені заняття і захоплення. Адже у кожної дитини — своя мрія як стати успішним. Головне, щоб вона зрозуміла, що шлях до успіху — це удача, робота над собою і нові знання. Перемоги і поразки в школі загартовують, щоб не зупинятись. А осягати нове.

Правило №2. Важлива складова успіху — це індивідуальний стиль, імідж і репутація. Дітям обов’язково повинен подобатись їх одяг і взуття. Тоді вони будуть відчувати себе зручно, комфортно і «в своїй тарілці». Нехай вони самі вибирають собі вбрання до школи.

Правило №3. Подуріти як діти. Дорослі — це не альтернатива дитинству. Татусі та мамусі колись теж були дітьми і повинні пам’ятати, як їм було приємно, коли їхні батьки підтримували їх, спілкувалися і дуріли з ними. Так чому б не пограти зі своїми дітьми в нові завдання. Наприклад, нехай діти зберуть своїх батьків до школи. І тоді дорослі дізнаються про смаки та вподобання своїх дітей, щоб потім зробити для них приємні сюрпризи.

Правило №4. Провести час разом, поєднавши приємне з корисним. Пограти в дитячому центрі, побалувати чимось смачним, а ще придбати все необхідне до школи. Адже час — це найцінніший ресурс, щоб використовувати його цілеспрямовано і з позитивом.

Правило № 5. Частіше обіймати своїх дітей. І діти відчують, як їх люблять, цінують, підтримують.

З 4 серпня до 2 вересня в ТРК «Проспект» працює шкільний ярмарок, на якому діють всі 5 правил, щоб обійняти, побалувати, підтримати і зібрати батьків до школи. До сезону «школа-осінь-2018» в торговельно-розважальному комплексі вже готові і всі магазини. Тому на соціальному просторі ТРК «Проспект» здійснювати покупки і розвивати відносини - приємно і комфортно для всієї родини.
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!