час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Офіційні правила акції: «Не запостив – не поїв»
01-04-2019

Відчуй смак смак фудблогерства
1.    Організатор Акції 
o    Організатором Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх. Виконавцем Акції є  ФОП Кучіяш А.С. Місцезнаходження Виконавця: 65009, Одеська обл, м. Одеса, вул. Академічна, буд. №1, кв. 23.

2.    Мета проведення Акції 
o    Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРК «Проспект», до зони фуд-корту ТРК та до партнерів акції. 
o    Партнерами акції виступають заклади громадського харчування – Salateira, Noodle Doodle, McDonalds, Бринza Бар, Merry Berry Café смак&аромат, City Zen café&bar, il Molino, КРИЛА food light, ЯпонаХата, Cava Бар, Сушия, Coffeelat.

3.    Тривалість та територія (місце) проведення Акції 
o    Акція триває з 20 березня по 13 квітня 2019 року (далі – «Період проведення Акції»). 
Для участі в акції необхідно: 
у період 20 березня по 13 квітня включно розмістити на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook або Instagram фотографію страви, або страв, придбаних в зоні фуд-корт ТРК «Проспект» з хештегом #незапостивнепоїв_проспект.
o    Розіграш призів проводитиметься у 4-и етапи:  22, 29 березня та 5, 13 квітня відповідно, шляхом рандомного (навмання) вибору переможця із списку учасників. Із переможцями зв'яжуться в один із способів: через повідомлення у соціальній мережі (Facebook або Instagram).
o    Результати розіграшу призів будуть опубліковані 22, 29 березня та 5, 13 квітня відповідно, на офіційній сторінці ТРК «Проспект» у соціальних мережах Facebook та Instagram не пізніше 15:00. 
o    Кожен з учасників має право розміщувати необмежену кількість фото з хештегом #незапостивнепоїв_проспект за умови, що на фото зображені різні страви, придбані в зоні фуд-корт ТРК «Проспект».
o    Кожне фото з хештегом #незапостивнепоїв_проспект бере участь у всіх 4-х етапах розіграшу. 
o    Акція проводиться у м. Київ, на території ТРК «Проспект» (далі – «Територія проведення Акції»).

4.    Учасники Акції 
o    В Акції можуть брати участь усі бажаючі, незалежно від віку, статі, національності, громадянства тощо.
o    Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
•    працівники Організатора та Виконався Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
•    власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
•    працівники ТРК «Проспект» та працівники магазинів/ресторанів/точок обслуговування тощо, представлених в ТРК «Проспект»;
•    участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 
o    Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
•    дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
•    свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
•    не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції;
•    дотримуватись чинних “Правил поведінки на сторінці ТРК «Проспект»  https://bit.ly/2ClYDpj 

5.    Умови участі у Акції
o    Для того щоб взяти участь у Акції особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно: 
•    У період з 20 березня по 13 квітня включно розмістити на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook або Instagram фотографію страви, або страв придбаних в зоні фуд-корт ТРК «Проспект» з хештегом #незапостивнепоїв_проспект. 
•    Чекати на результати розіграшу призів, які будуть опубліковані 22, 29 березня та 5, 13 квітня на офіційних сторінках ТРК «Проспект» у соціальних мережах Facebook та Instagram не пізніше 15:00. 

6.    В конкурсі не беруть участь:
o    Учасники, що не відповідають умовам, чи не виконали умови викладені в пунктах 4 та 5;
o    Учасники, що не додали до опублікованої фотографії хештег #незапостивнепоїв_проспект
o    Учасники, що опублікували фотографії страв, які придбані не у зоні фуд-корт ТРК «Проспект». Виконавець залишає за собою право, у разі виникнення спірних питань, вимагати від Учасника підтвердження придбання страви саме у зоні фуд-корт ТРК «Проспект» у вигляді касового чеку. 
o    Фото на яких страви, придбані у зоні фуд-корт ТРК «Проспект» зображені повторно. 

7.    Подарунки (призи) та порядок їх отримання 
o    Під призами мається на увазі отримання можливості придбати відповідний приз за 1 грн.
o    Призом Акції є:

Перелік призів

Бренд

Кількість

Подарунок

Крыла

4

Відерце з крильцями та два напої до нього
(кола або пиво)

Cava Bar

20

Бокал шампанського V.CRISTINA Blue Moscato

Япона Хата

14

Сертифікат на 100 грн

Noodle Doodle

4

Сертифікат на 200 грн

Salateira

4

Сертифікат на 150 грн

City Zen

3

Сертифікат на 100 грн

Merry Berry

5

Сертифікат на 100 грн

СУШИЯ

10

Сертифікат на 100 грн

o    Для отримання призу учаснику акції, що був визначений як переможець, необхідно звернутися до координатора акції 23, 30 березня та 6, 13 квітня у зоні фуд-корт на другому поверсі в ТРК «Проспект», пред'явити координатору документ, що засвідчує особу, та переписку із сторінкою ТРК у Facebook  або Instagram (або за способом, який буде повідомлено у телефонній розмові), де йому сповіщають про виграш. Увага: жоден приз не можна отримати через третю особу, поштовим або кур’єрським відправленням.
o    Забрати свій приз можна 23, 30 березня, та 6, 13 квітня з 14:00 – 18:00.
o    Виграшем є виключно Сертифікат і без права обміну на його грошовий еквівалент.
o    Кількість призів обмежена.
o    Обов'язкова умова: беручи участь в акції, переможець дає згоду на те, щоб сфотографуватися з призовим сертифікатом, а також згоду на використання отриманих фотографій в рекламних та інформаційних статтях і матеріалах ТРК «Проспект».

8.    Інформування учасників Акції 
o    Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті prospekt.com.ua, також підтримка Учасників надається за телефоном + 38 (067) 384 50 14.
o    Результати Акції будуть опубліковані 22, 29 березня, та 5, 13 квітня, на офіційній сторінці ТРК «Проспект» у соціальних мережах Facebook та Instagram не пізніше 15:00. 
o    Телефонні переговори операторів Гарячої лінії Акції з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.
o    Представник Виконавця зв'яжеться із учасником у Facebook або Instagram, якщо учасник виконав всі умови Акції.
 
9. Персональні дані 
o    Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.
o    Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.
o    Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).
*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:
-    на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;
-    вимагати від Виконавця як володільця його персональних даних уточнення своїх персональних даних;
-    застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
o    Учасник Акції надає Виконавцеві право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Виконавцем буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Виконавець не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.
o    Учасник надає Виконавцеві право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Виконавцем своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Виконавець не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.
o    Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Виконавець та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.
o    Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.
o    Виконавець/Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.
 
10. Загальні умови Акції. 
o    Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.
o    Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання Учасником.
o    Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
o    Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.
o    Процедура визначення одержувачів Подарунків не переслідує мети отримання прибутку.
o    Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.
o    Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, включаючи зміни стосовно строків доставки подарунків, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті prospekt.com.ua
o    Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати подарунковий фонд Акції та/або окремих видів подарунків Акції, або включити в Акцію інші подарунки, не передбачені цими Правилами.
 
11. Інші положення: 
o    У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Конкурсу, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
o    Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Конкурсу і повинен їх виконувати.
o    Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.
o    Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.
o    Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили.
o    Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі у Конкурсі та отримання заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.
o    Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець/Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
o    Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
o    Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.
o    Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!