час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Правила акції «MOOD плюс FOOD з MULTIPLEX» в ТРК «Проспект»
04-09-2020

1.    Організатор Акції 
o    Організатором Акції є ТОВ «Комфорт Маркет Люкс» (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченко, 33, 13-й поверх.
o    Виконавцем Акції є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ». Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.
o    Партнер Акції кінотеатр MULTIPLEX, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 1В, на території ТРК «Проспект».
 Мета проведення Акції 
o    Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРК «Проспект», та партнеру акції, кінотеатру MULTIPLEX
3.    Тривалість та територія (місце) проведення Акції 
    Акція триває з 17 серпня по 30 вересня 2020 року включно (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів: 
    Етап 1: 
1.    З 17 серпня по 02 вересня 2020 року робіть покупки у операторів фудкорту: Salateira, il Molino, Noodle Doodle, "Бринzабар", Savor, CAVA UA BAR, Coffeelat,  Merry Berry Cafe, ROTI, «Крила», «Сушия», «Япона хата», що знаходяться у ТРК «Проспект» на суму від  299 (двісті дев'яносто дев'ять) грн* одним чеком (*окрім гіпермаркету «Ашан»).
2.    З 03 вересня по 30 вересня 2020 року робіть покупки у операторів фудкорту: Salateira, il Molino, Noodle Doodle, "Бринzабар", Savor, CAVA UA BAR, Coffeelat,  Merry Berry Cafe, ROTI, «Крила», «Сушия», «Япона хата», що знаходяться у ТРК «Проспект» на суму від  399 (триста дев'яносто дев'ять) грн* одним чеком (*окрім гіпермаркету «Ашан»).
    Етап 2 – пред’явіть свій чек на стійці реєстрації чеків, що знаходиться у зоні фуд-корт, на другому поверсі ТРК «Проспект», та отримай акційний квиток до кінотеатру MULTIPLEX (далі – акційний квиток) в ТРК «Проспект». Дати та час роботи стійки реєстрації чеків: з 15 серпня до 30 вересня у будні з 15:00 до 18:00 та вихідні з 14:00 до 19:00.
Акція проводиться у м. Київ, на території ТРК «Проспект» (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 1В.
4.    Учасники Акції 
В Акції можуть брати участь усі бажаючі, незалежно від віку, статі тощо.
Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:
•    працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);
•    власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, тощо);
•    працівники ТРК «Проспект» та працівники магазинів/ресторанів/точок обслуговування тощо, представлених в ТРК «Проспект»;
•    участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. 
o    Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
•    дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
•    свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
•    не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.
5.    Умови участі у акції
o    Для того щоб взяти участь у акції, особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно:
    У період з 17 серпня по 02 вересня 2020 року зробити покупки у операторів фудкорту: Salateira, il Molino, Noodle Doodle, "Бринzабар", Savor, CAVA UA BAR, Coffeelat, Merry Berry Cafe, ROTI, «Крила», «Сушия», «Япона хата», що знаходяться у ТРК «Проспект» на суму від  299 (двісті дев'яносто дев'ять) грн. одним чеком (окрім гіпермаркету «Ашан»)
    У період з 03 вересня по 30 вересня 2020 року зробити покупки у операторів фудкорту: Salateira, il Molino, Noodle Doodle, "Бринzабар", Savor, CAVA UA BAR, Coffeelat, Merry Berry Cafe, ROTI, «Крила», «Сушия», «Япона хата», що знаходяться у ТРК «Проспект» на суму від  399 (триста дев'яносто дев'ять) грн. одним чеком (окрім гіпермаркету «Ашан»)
    пред’явити свій чек на стійці реєстрації чеків, що знаходиться у зоні фуд-корт, на другому поверсі ТРК «Проспект», та отримайте акційний квиток до кінотеатру MULTIPLEX в ТРК «Проспект». 
Дати та час роботи стійки реєстрації чеків: 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31 серпня та 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30 вересня з 15:00 до 18:00; 15, 16, 22, 23, 24, 29, 30 серпня та 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 вересня з 14:00 до 19:00.
6.    В акції не беруть участь:
    Чеки, що булі відмічені, як такі, що вже прийняли участь в акції.
    Чеки, сума яких менше ніж 299 (двісті дев'яносто дев'ять) грн. в одному чеку у строк із 17 серпня по 2 вересня 2020 року.
    Чеки, сума яких менше ніж 399 (триста дев'яносто дев'ять) грн. в одному чеку у строк із 03 вересня по 30 вересня 2020 року
    Чеки, що не датовані періодом з 17 серпня по 30 вересня 2020 року.
    Чеки із гіпермаркету «Ашан», а також операторів фудкорту, які не зазначені у переліку п. 3 цих Правил.
7.    Правила використання акційних квитків до кінотеатру MULTIPLEX
За один чек, на суму від 299 (двісті дев'яносто дев'ять) грн, можна отримати лише один акційний квиток в період з 17 серпня по 2 вересня.
За один чек, на суму від 399 (триста дев'яносто дев'ять) грн, можна отримати лише один акційний квиток в період з 03 вересня по 30 вересня.
Акційний квиток не підлягає продажу, обміну на іншу дату та поверненню, отримати його грошовий еквіваленти є недопустимим.
Кількість акційних квитків обмежена.
Організатор та/або виконавець залишає за собою право, без додаткового узгодження та попередження про це, на дострокове завершення акції у разі, якщо кількість акційних квитків буде вичерпана, або на продовження строків проведення акції, у разі наявності акційних квитків.
Акційні квитки дійсні на сеанси з понеділка по п’ятницю.
Використати акційні квитки можливо лише у кінотеатр MULTIPLEX, який знаходиться на другому поверсі ТРК «Проспект» (м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 1В).
Термін дії квитка складає два тижні з дати його отримання. Умови використання та строк дії зазначений безпосередньо на акційному квитку.
У разі виявлення факту продажу або неналежного використання акційних квитків, організатор та/або виконавець залишає за собою право на вилучення або анулювання таких квитків.
Організатор та/або виконавець залишає за собою право на власний розсуд, без додаткового узгодження та попередження про це, змінювати правила використання акційних квитків.  
8. Інформування учасників Акції 
o    Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті prospekt.com.ua, також підтримка Учасників надається за телефоном + 38 (067) 384 50 14.
o    Телефонні переговори операторів Гарячої лінії Акції з Учасником Акції можуть реєструватися засобами технічної фіксації. Учасник своєю участю в Акції надає свою безумовну згоду на таку фіксацію.
9. Персональні дані 
o    Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.
o    Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.
o    Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).
*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:
– на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;
– вимагати від Виконавця як володільця його персональних даних уточнення своїх персональних даних;
– застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
•    Учасник Акції надає Виконавцеві право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Виконавцем буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Виконавець не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.
•    Учасник надає Виконавцеві право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Виконавцем своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Виконавець не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.
•    Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Виконавець та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.
•    Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.
•    Виконавець/Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.
10. Загальні умови Акції. 
o    Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.
o    Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання Учасником.
o    Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
o    Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.
o    Процедура визначення одержувачів Подарунків не переслідує мети отримання прибутку.
o    Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.
o    Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, включаючи зміни стосовно строків доставки подарунків, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайті prospekt.com.ua
o    Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати подарунковий фонд Акції та/або окремих видів подарунків Акції, або включити в Акцію інші подарунки, не передбачені цими Правилами.
o    Всі учасники, які приймають участь у акції, роблять це на власний розсуд та погоджуються з усіма ризиками для здоров’я які можуть виникнути. Прийнявши участь у акції та отримавши послуги та/чи призи пов’язані з акцією, у разі виникнення ускладнень зі здоров’ям, виникнення алергічних реакцій, учасники повністю відмовляються від будь яких претензій до організатора та виконавця акції.
 
11. Інші положення: 
o    У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
o    Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати.
o    Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.
o    Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.
o    Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили.
o    Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі у Конкурсі та отримання заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.
o    Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець/Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
o    Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.
o    Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.
o    Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!