час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Про сімейний шопінг, цінності та власні враження від співробітників ТРК Проспект
19-06-2020

ТРК Проспект майже як місяць відновив свою роботу у звичному форматі: магазини одягу, аксесуарів, іграшок запрошують шопінгувати зручно, надійно та безпечно. 
Про сімейний шопінг, цінності та власні враження розповідають співробітники ТРК Проспект журналістам видання RetailersUA. 

Олександр Немер, директор ІТ департаменту і донька Мілана (3,5 років) поділилися своїми новими звичками:
“Ми дотримуємо нових правил гігієнічного етикету, та дитині важко пояснити, навіщо потрібно дезінфікувати усюди руки та надягати маску. Вона постійно її знімала, ми з цього приводу навіть трохи нервували. Але тепер, коли Мілана бачить навколо інших людей в масках або респіраторах, розуміє, як це важливо. Сьогодні вона мене здивувала: сама дістала із сумки маску та надягнула її. 
У ТРК Проспект ми подивилися і сукні, і футболки, і інші літні речі, та вона обрала корону принцеси та чарівну паличку у дитячому магазині. За літніми сукнями та взуттям сходимо пізніше, бо дитячі радощі - важливіші. 
Під час шопінгу я завжди до неї дослухаюся, а в побутових речах знаходимо компроміси: я йду назустріч їй, а вона — мені. 
Для неї - найцінніші емоції. А для мене - можливість її потішити, купити саме те, що їй хочеться саме в цю хвилину, нехай і непотрібне з точки зору дорослого. 
Шопінг, навіть у скороченому варіанті, без мультиків в кінотеатрі - це можливість порадувати доньку новою емоцією, а для мене - приємне дозвілля з посмішкою.” - розповідає Олександр.

Мілана поділилася своїм уподобанням: “Люблю гуляти з татом. У садочку я вивчила для нього пісеньку на День тата.”

Ще більше історій про сімейний шопінг чекайте на сторінці ТРК Проспект у фейсбуці, сайті та інстаграм.

Джерело: https://retailers.ua/uk/news/partneryi/10624-kupleno-v-trts-prospekt-ili-kak-prohodit-postkarantinnyiy-shopping
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!