час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Prospekt shopping weekend із українськими дизайнерами
16-10-2019

19 та 20 жовтня в ТРК «Проспект» відбудеться спеціальний Prospekt shopping weekend із українськими дизайнерами. Ідея в тому, щоб ближче познайомитися із новими рішеннями, які пропонують українські законодавці моди.
Даний захід передбачає багато консультацій та спілкування, знайомство та примірки, а також експерименти із оновлення власного стилю.
Осіння пора року вимагає більше одягу, взуття та аксесуарів. Треба і утеплитись, і оновитись. І кожна людина сама приймає власне рішення – дотримуватись своїх стандартних варіантів чи спробувати щось трендове. Якраз на Prospekt shopping weekend є нагода почути думку стилістів від beauty-експертів T-LAB Professional Ukraine, зробити зачіску безкоштовно та сфотографуватися. Місце для фото пропонує розважальний глянцевий журнал про тренди JOY. Адже JOY – фліртує та створює настрій. Отже, Prospekt shopping weekend – дізнатися, вибрати, приміряти, придбати, оновити, сфотографуватися – дії на вибір. Кожен обирає свою. Давайте досліджувати моду разом із ТРК «Проспект».

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!