час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Сімейні традиції Великодня
26-04-2021

Повсякденні клопоти, дедлайни, інтенсивне навчання і ще безліч речей «з’їдають» найдорогоцінніше – можливість побути з родиною, обмінятись один з одним історіями, враженнями та думками. Мабуть, Великдень – це якраз те свято, яке повертає цю можливість. Адже саме в цей проміжок – від підготовки до пасхальної трапези – сім’я зближується, дотримуючись народних традицій та створюючи свої. 

Одна родина разом вирушає в магазин, щоб знайти найкрасивіші візерунки для крашанок та закупити інгредієнти для паски, яку щороку вони готують за новим рецептом. Друга дотримується посту та стежить за тим, щоб в діалогах не було лайки, нарікань, образ. Ще одна сім’я домовляється між собою прокинутись на Великдень ще до світанку, аби не проспати щастя та удачу. 

Великдень – це про надію та милосердя, тому, мабуть, одна із найкращих сімейних традицій – це допомогти влаштувати свято тим, кому пощастило менше. Скласти пасхальний кошик для старенького сусіда, пожертвувати благодійній організації чи притулку для тварин або ж просто зробити добру справу для того, хто дійсно цього потребує.

А які великодні традиції панують у вашій родині? Діліться в коментарях на фейсбук-сторінці ТРК «Проспект»: https://www.facebook.com/prospekt.ua/posts/3939268656162848
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!