час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Спортивний образ від Puma Ukraine у ТРК «Проспект»
12-09-2018

Терміни з моди все більше надходять в щоденне користування покупців ТРК «Проспект». Total look, look maker, шопінг хантер, а також оверсайз, лофери, клатч — вже стали звичними словами. Вони не просто збагачують мову, але і допомагають деталізувати опис особистого образу та стилю.
Використання модних термінів полегшує комунікацію торговельно-розважального комплексу з брендами і покупцями, які активно читають lifehack-історії та беруть участь у digital-конкурсах. І ось ще одна історія про Марію Шаповал, першу переможницю акції «Вигравай shopping тур з look maker Iaroslava Reznikova».
«Щоранку я веду дитину до садочка, пішки два кілометри. Їхати в переповненій маршрутці некомфортно ні мені, ні синові. Ми вже звикли до такого динамічного ритму. І я цілком резонно вибрала для себе стиль casual або навіть спортивний. У конкурсах брати участь люблю. Вже вигравала меблі після того, як з чоловіком купили квартиру. І тепер подарунок від ТРК «Проспект» і Puma Ukraine — знову в точку, саме перед настанням осені нові спортивні костюми — це якраз те, що я хотіла», — зазначає Марія. Вона впевнена — виграють далеко не щасливці, а активні люди. І ще дівчина радить грати чесно — адже зараз багато призоловів, які і лайки купують, і діють непорядними методами. А не досягнувши своєї мети — починають все навколо очорняти.
Марія в конкурсі від ТРК «Проспект» виграла одразу два призи — look від Puma Ukraine і консультацію професійного стиліста від Ярослави Рєзнікової, разом з якою вони і створювали новий образ.
«Некрасивих жінок не буває в принципі. Бувають невпевнені в собі, які недостатньо приділяють собі увагу. Мені дуже приємно співпрацювати з покупцями ТРК «Проспект»: вони цілеспрямовані і знають, як подавати себе в зовнішньому світі. Тому з переможницею Марією Шаповал ми легко знайшли спільну мову і вибрали для неї те, що найбільше підходить від бренду Puma Ukraine», — розповідає Ярослава.
Конкурс на фейсбуці ТРК «Проспект» триває. Незабаром будуть визначені ще 4 переможці з новим total look від представлених у ТРК «Проспект» брендів — Colin`s, LC Waikiki, Sassofono та New Balance.
Правила конкурсу — за посиланням http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficijni-pravila-akcii-shopping-tur-z-lookmaker-iaroslava-reznikova
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!