час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Спробуй стати фудблогером в ТРК «Проспект»
20-03-2019

З 20 березня по 13 квітня у соціальних мережах ТРК «Проспект»  триває акція «Не запостив – не поїв», умови якої – за посиланням http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficijni-pravila-akcii-ne-zapostiv-ne-poiv.
Гастрономічні фотографії завжди приваблюють, адже на них смачно дивитися. Особливо коли автор ще й описує свої гастрономічні уподобання. Тому 23 березня о 14:00 відбудеться фото-майстер-клас «Спробуй стати фудблогером». 
Фото-зустріч проведе Ганна Логачева, рейтинговий фудблогер в мережі Instagram, журналіст та фотограф. Її підписчики навчаються як краще створити гастрономічну світлину. 
Партнери майстер-класу та акції «Не запостив – не поїв» - заклади на фудкорті ТРК «Проспект»: Сушия, Cava, Noodle Doodle, McDonald’s, City Zen, Salateira, il Molino, Крила, Японо Хата, Merry Berry, Бринzа Бар, Coffeelat. 
Приходьте, смакуйте та фотографуйте. А ще постіть фото з хештегом #незапостивнепоїв_проспект у своїй сторінках у Фейсбуці та Instagram, вигравайте призи та насолоджуйтесь смаком. Адже їжа приносить задоволення та створює настрій 
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!