час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Тренди жіночих сумок на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект
03-07-2020

Модні тенденції, що простежуються крізь мистецтво - картин та фотографій - на https://www.facebook.com/events/626556774882748/


Коли чоловіки жартують, навіщо жінкам потрібна сумка, то відповідь дуже проста – у ній можна знайти все необхідне, що може знадобитися у неочікувану мить. До того ж, сумка – ще й важливий аксесуар для формування стильного образу, який багато чого розкаже про особистість своєї власниці. Акуратна сумка звичайної форми означає стриманість, а незвичайна модель видає креативну натуру, яка готова експериментувати.
Розмір, модель, колір, текстура, оригінальність, елементи декору – все це має іміджеве значення. Сьогодні в тренді – незвичні форми сумок, які нагадують геометричні предмети: сумка-куб, сумка-відро та сумка із принтами.
Кожна fashion-епоха генерувала свої підходи у створенні сумок – делікатні чи масивні, чорні, білі, кольорові чи комбіновані. Та якою б не була сумка, вона має помістити все, чого бажає сама жінка.
Сучасні моделі представляють собою справжні витвори мистецтва!
Вони відрізняються від сумок минулих періодів нетривіальними формами, найрізноманітнішими кольорами, використанням оригінального декору у вигляді кристалів Swarovski, металевих люверсів, заклепок, ланцюгів, а також можливістю нанесення на виріб різноманітних малюнків методом шовкографії. Мережа магазинів BAGSetc – мекка наймодніших, стильних і оригінальних сумок з натуральної шкіри від українського бренду VIF і відомих італійських брендів!
На фото представлена актуальна у сезоні літо’2020 модель від BAGSetc: міні-сумка-відро з кристалами SWAROVSKI, з металевим ланцюжком.
Картина створена у 1925 році, автор Ернст Людвіг Кірхнер (1880-1938): «Вулиця з перехожою в червоному», знаходить у Національному музеї Thyssen-Bornemisza у Мадриді, Іспанія.


#ArtFashion_prospekt
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!