час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Трендове чоловіче взуття на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект
06-07-2020

Ретроспективно про мистецтво, моду та трендові рішення на https://www.facebook.com/events/626556774882748/
Зустрічаючи чоловіка, жінка в першу чергу звертає увагу на його взуття. На виставці #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект підбірка світлин та картин демонструє, як поетапно змінювались стилі, у яких гармонійно поєднувалась класика із яскравими елементами вставок, на чорно-білому контрасті чи однотонно.
Століття поспіль дизайнери вміло підбирали фактуру, удосконалювали силует, обігрували кольори, відтінки, деталі, пропонуючи вдалі шнурівки та ремені.
Для взуття важливо все: матеріал виготовлення, модель із врахуванням фізіологічних особливостей людини, підошва, колір, стиль та відповідність до іміджу особистості. Кожну модель під час шопінгу варто приміряти та відчути. І нарешті, глянувши у дзеркало, собі сподобатись.
Головне призначення взуття – комфорт і стиль для його власника, для впевненості та впливовості, для того, аби виглядати гідно та статусно.

Магазин Intertop презентує добірку брендів зручного та трендового чоловічого взуття. Серед них ECCO, Timberland, Lacoste, Braska, Vans та багато інших.
На фото - напівчеревики ECCO SOFT 8 MEN'S

Картина зображує основний тренд класичного чоловічого взуття у 70-х роках. Автор: Джек Веттріано (н. 1951), назва полотна «Поєдинок поглядів» (1974), знаходиться у музеї Hahnemühle FineArt у Дасселі, Німеччина. 

#ArtFashion_prospekt
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!