час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Трендові жіночі сукні на #ArtFashion: від 20-х до 20-х в ТРК Проспект
06-07-2020

Ретроспективно про мистецтво, моду та трендові рішення на https://www.facebook.com/events/626556774882748/


Ніжність, жіночність, неповторність, особливість – все це задекларовано у сукнях, підкреслено у кольорах, моделях та дизайнерських рішеннях. Квітчасті та легкі сукні демонструють радість та скромність, витриманість та загадковість, щоб вразити та залишити місце для здогадок. Століття поспіль, незважаючи на сучасну розкутість, цінність жіночності залишається в серці моди.
У дизайнерських рішеннях поєднувались класичне зі строкатим, оверсайз із міні, вінтажне з модерним. Проте, серед чітких стилів та модних трендів від 20-х до 20-х простежується очевидний вектор, коли зовнішній образ адресує всьому світу впевнений меседж – «я собі подобаюсь». Ну, а про впевненість, як і про смаки, не сперечаються.

Кожна дівчина прекрасна по-своєму! Головне – правильно підібрати вбрання, яке підкреслює індивідуальність. Зараз у тренді сукні пастельних відтінків, з квітковими принтами. Сукні фасонів сарафан, сорочка та парашут - на піку популярності. Також можна поекспериментувати із дизайном брителей, формами рукавів, наприклад, обрати буфи, та нестандартними кроями вирізів.  

На фото - сарафан на тонких брителях із молочними штрихами від студії VOVK.
Картина - авторське бачення трендів 40-х років. Автор Перегрін Хіткот (н. 1973), з циклу «Славетні дні» (2005), приватна колекція.


#ArtFashion_prospekt
 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!