час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

ТРК «Проспект» рекомендує друзів для «Щедрого забігу»
12-11-2021

Український «Щедрий Вівторок», як і по всьому світу, відкриває серця до добрих справ. Це тренд гуманності та людяності, цінності та довіри. Бренд ТРК «Проспект» розділяє ці чесноти та звертається до своїх друзів долучатися, бути учасником благородних справ і вірити у доброту у серці. Тому 27-28 листопада оголошується великий «Щедрий забіг», щиросердечні донації та підтримка тих, кому це потрібно. 

З переліку проєктів у ТРК «Проспект» вибрали підтримати «Космотабір» від громадської організації «Бачити серцем». Адже це тема освіти, просвітництва, інклюзії. 

«Космотабір» – літній інклюзивний табір, який приймає дітей із комплексними порушеннями розвитку, із інвалідністю, без інвалідності, з ВІЛ-статусом, дітей-переселенців та дітей, які перебувають під опікою. Їм допомагають розвивати навички, які дозволять почуватись зручно в суспільстві. А ще в таборі навчають дорослих, як правильно взаємодіяти з дітьми з порушенням зору та слуху, з ДЦП та розладом аутичного спектру. Після навчання вони зможуть застосувати знання на практиці. 

Волонтери, а ще хелпери, соціальні активісти та педагоги долучаються до проєкту, щоб поширювати інформацію, краудфандити та збільшити обізнаність людей про інклюзію. А ТРК «Проспект» як соціально-орієнтованому простору важливо, аби відвідувачі отримували різний досвід – від шопінгу до доброчинності. 

Як підтримати «Космотабір»: 

1) Зробити пожертвування за посиланням: https://kindchallenge.net/user/618e86a091a84c00093e57ba 

2) Поділитись своєю соціальною позицією у соціальних мережах. Відтак, до проєкту зможуть долучитись більше людей, які хочуть зробити добру справу. 

«Щедрий вівторок» – це частина глобального руху Giving Tuesday, який об’єднує понад 150 країн. Акцію прийнято проводити у вівторок після американського Дня подяки. Цього року «Щедрий вівторок» припадає на 30 листопада. В Україні акцію організовують платформа Kind Challenge та Zagoriy Foundation. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!