час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

ТРК «Проспект» рекомендує почати 2022 із послання «сподобайся собі»
11-01-2022

Для багатьох «сподобатися собі» - це виклик! Адже треба пройти внутрішнє протистояння, сприйняти себе, знайти у собі драйвери, запал, енергію, щоб акумулювати її чи передавати іншим.
Ще на початку ХХ сторіччя французький художник Анрі Матіс у картині «Танець» запропонував власну інтерпретацію розкутості, свободи, первозданності, навіть енергії буття. У той час ця ідея була піддана критиці за надмірну некоректність показу людського тіла. Тепер вже зрозуміло, що Матіс випередив час, адже картина не про тіла. А про емоції, пристрасті, катарсис. 
Сьогодні все частіше і частіше говорять про меседж – «люби себе».  Його можна розширити – збагатити себе добротою, помислами, соціалізацією, новими думками та планами. А ще – уміло поєднати внутрішню красу із зовнішнім виявом, стилем, іміджем. Це може стати основою для формування власного персонального бренду особистості – професійного, мотивуючого чи місіонерського. 
Тандем внутрішнього та зовнішнього проявів людини доповнюється і власним стилем у одязі, манерах поведінки, комунікації та взаєминах із іншими людьми.
ТРК «Проспект» рекомендує почати 2022 із послання самій собі чи самому собі – «сподобайся». І першим кроком чи лайфхаком на цьому шляху – це вдало та впевнено підібрати новий гардероб. Приміряти можна стільки, скільки треба, вивчати колекції від брендів, знайомитися із трендами та запитувати у продавців-консультантів. Щоб вийшовши із примірочної, точно знати, який стиль, кольори, бренди, текстура та фактура найбільше цього року підходить. Щоб заявити про себе у новому іміджі.