час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN UA

НОВИНИ

Велкам весну дарувати: розважальна програма у ТРК «Проспект»
05-03-2021

«Велкам весну дарувати» – так звучить березневе звернення ТРК «Проспект», адже усім, що уособлює весна – позитивний настрій та оновлення – хочеться ділитись. Тому й торговий центр закликає своїх відвідувачів долучатись до цього процесу.
 
Тим паче, 8 березня у ТРК «Проспект» передбачена цікава програма. По-перше, у кожного є змога виграти один із 200 стильних secret box, а загадки, вони ж інтригують, чи не так? Щоб взяти участь у розіграші, потрібно придбати товари/послуги на суму від 500 грн в будь-якому магазині ТРК «Проспект» (окрім гіпермаркету «Ашан») впродовж 6-8 березня. Потім варто зареєструвати чеки 6, 7 та 8 березня з 12:00 до 20:00 на промо-стійці у зоні фудкорту. Офіційні правила за посиланням: https://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-akcia-velkam-vesnu-daruvati-v-trk-prospekt 
 
Розіграш призів відбуватиметься 8 березня з 16:00 до 21:00, а також транслюватиметься на офіційній фейсбук-сторінці ТРК «Проспект»: https://www.facebook.com/prospekt.ua. Учасників веселитиме та підбадьоруватиме незмінний ведучий Вітос Шаповалов.
 
Легко та невимушено відвідувачки торгового центру почуватимуться на Bubble Point. Саме там з 16:00 до 19:00 аеродизайнер створюватиме квіти із повітряних кульок, а промоутер даруватиме їх гостям. Такий handmade-дарунок цінний ще й тим, що зберігатиметься дуже довго.
 
Атмосферу свята доповнюватимуть маріачі, які наповнять мексиканською музикою простір київського торгового центру. Окрім своєї творчості музиканти ще даруватимуть квіти.
 
О 20:00 відвідувачів чекає твістінг-шоу: із продовгуватих кульок маестро створюватиме різні дивакуваті скульптури та предмети.
 
Тож понеділок у ТРК «Проспект» буде насичений. А щоб були сили на всі розваги, радимо завітати на фуд-корт та скушувати на вибір різні кухні світу.


 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!