час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Yudgin Burger на фудкорті у ТРК «Проспект»
18-02-2021

Ну, хто готує смачні бургери вдома? Та й навіщо це робити, якщо у ТРК «Проспект» запрацював ресторан Yudgin Burger, що прагне давати відвідувачам більше, ніж вони очікують. Ті, хто скуштували їхні страви в перші дні, невдовзі повертались. 

Адже Yudgin Burger працює за принципом: якщо бургери, то із найякісніших інгредієнтів, якщо радість – то безмежну. Тим паче, їжа наразі – один з найдоступніших способів отримати враження та пізнати інші культури, зокрема США, яка є батьківщиною сучасних бургерів.

У меню ресторану – роли, закуски, салати та солодощі. Для тих, хто активно готується до літа, Yudgin Burger пропонує фітнес-варіанти бургерів, в яких замість булки використовують низькокалорійний салат айсберг. І це доводить, що швидка їжа може бути цілком здоровою та корисною. 

Велика компанія друзів або родина може зібратись на паті комбо, до якого входять 10 бургерів, 2 великих баскети із закусками, 3 салати «Цезар» та 2 сирних фондю. І це прекрасно, що весь час можна витратити на спілкування, адже приготуванням займається Yudgin Burger. 

Якщо ж хочеться прискіпливіше дослідити гастрономічне різноманіття американської та інших культур, то варто завітати на фудкорт ТРК «Проспект». У цьому місці можна насолодитись витворами італійської, української, паназіатської кухонь, а також healthy food. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!