час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Зірки надають перевагу кіно в ТРК «Проспект»
10-08-2018

Сходити в кіно за чеками, а не за квитками - нова пропозиція у ТРК «Проспект». З 11 по 26 серпня в торговельно-розважальному комплексі діє акція «Стань зіркою у новому сезоні». Це означає, що кожна купівля на суму від 500 грн - це гарантовані два квитки в кіно на прем'єри. А приводів оновити гардероб в серпні — більш ніж достатньо. Це і нові колекції весняного сезону 2018 з анімалістичними принтами і багатошаровістю, і підготовка до школи, і шанс скористатися ще представленою лінійкою літніх нарядів.
Тобто, схема дій така: покупка на суму від 500 грн, реєстрація чеків на сайті ТРК «Проспект», отримання штрих-коду на два квитки в кіно, вибір фільму і дозвілля в ТРК «Проспект».
Вперше, без переможців, лотерей і рендомів. Квитки в кіно у ТРК «Проспект» отримує кожен, хто оновив гардероб на 500 грн. Погодьтесь, що це дуже просто. Тим більше, що зараз в прокаті — фантастичний «Мег», пригодницькі «Крістофер Робін», «Хмарочос», містична «Брама».
Похід в кіно — це час і настрій стати зіркою, в своєму світі і в новому стилі. Детальніше — http://prospekt.com.ua/ru.
Реєстрація — на сайті ТРК «Проспект» штрих-код на найкращі прем'єри.
 

З офіційними правилами акції можна ознайомитись за посиланням: http://prospekt.com.ua/ua/news/prospekt-oficialnye-pravila-akcii-stan-zvezdoj-v-novom-sezone

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!