час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

ArtFashion у ТРК «Проспект» від 20-х до 20-х
01-07-2020

2 липня у ТРК «Проспект» відкривається виставка, присвячена історії моди «ArtFashion: від 20-х до 20-х».
Ідея в тому, щоб презентувати відвідувачам торговельно-розважального комплексу лінію розвитку модних трендів, які простежуються в мистецтві – на картинах та фотографіях. 
На 8 стендах, кожен із яких демонструє елементи жіночого та чоловічого вбрання, розміщені роботи відомих художників та професійних фотографів минулого сторіччя. Розглядаючи їх, можна зрозуміти, який модний шлях пройшли сукні, костюми, аксесуари, головні убори та дитячі іграшки впродовж 100 років: від 20-х минулого століття до сьогодення. 
Центральними світлинами на кожному стенді – це цьогорічні актуальні моделі від брендів Parfois, VOVK, Arber, Intertop, Camel Active, bags etc та «Будинок іграшок» - стильні, яскраві, привабливі, трендові, які є уособленням кращих варіацій цьогорічної fashion індустрії. 
До підбору фото та картин у ТРК «Проспект» підійшли ретельно як із культорологічної, так і з модної ретроспективи. Наприклад, на стенді про жіноче взуття розміщені зображення у різних стилістиках: Піно Дені «Танець фламенко» із монреальського музею, Мередіт Фремптон «Маргарита Келсі» із лондонської картинної галереї, фото Мерлін Монро на зйомках фільму «Ніагара» тощо. 
«Ми прагнули продемонструвати сучасному глядачеві у ТРК «Проспект» шедевральні взірці моди, які отримали впродовж століття. Митці обирали краще. Ми пішли за тим же принципом, щоб показати fashion надбання за сторіччя і кульмінувати сучасні модні пропозиції для українських споживачів від відомих брендів. Гадаю, що через століття для організації такої тематичної ArtFashion джерелами стануть не лише роботи художників та фотографів, але і стильні іміджі із інстаграму», - розповідає Олена Обухівська, менеджерка з комунікацій ТРК «Проспект». 
Мода нарощує свій потенціал, розвивається одночасно циклічно та лінійно, стає доступнішою та практичнішою. В ТРК «Проспект» у цьому вже переконались, адже минулоріч провели арт-виставку «Циклічність моди», а тепер демонструють її лінійність від 20-х до 20-х. 
Велкам споглядати та удосконалювати свій власний стиль, вивчаючи пропозиції сучасних брендів. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!