час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Чим вражали відвідувачів ТРК «Проспект» учасники фестивалю «ГурткиHUB»
09-09-2021

4  вересня у ТРК «Проспект» відбувся фестиваль талантів лівого берегу «ГурткиHUB», під час якого відвідувачі ТРК могли спробувати щось нове для себе, а учасники заходу – показати свої досягнення у спорті, хореографії, вокалі, театральному мистецтві тощо.  

Розповімо детальніше про ті гуртки, які долучились до фестивалю. 

Спортивний клуб JUDO-MASTER влаштував два показових виступи із дзюдо та самбо, які зацікавили багатьох гостей ТРК «Проспект». Адже такі спортивні перфоменси надихають вести здоровий спосіб життя, а для самої команди учасників це можливість ще більше згуртуватись. 

Декілька сценок із повсякденності показали учні театральної студії «Синій птах», адже саме з буденності розпочинається шлях до мистецтва. Для всіх, хто мріє опинитись на сцені, школа пропонує заняття із акторської майстерності, сценічної мови, ораторського мистецтва, пластики, хореографії тощо. 

Кілька показових виступів влаштував міжнародний клуб айкідо Seijitsu, для якого важлива не лише техніка, а й дослідження істинної суті людини. У групи набирають дітей віком від 5 років. До тренувальної програми клубу входять регулярні заняття, атестації, змагання, семінари, вивчення прикладної техніки.

У юних артистів професійної школи вокалу Dream School було доросле завдання – розважити публіку, задати позитивний настрій. І вони з цим впорались, адже в студії навчають не лише теорії та практики, а сприяють тому, щоб учні виступали на концертах, брали участь у телепроєктах, розвивали власні вокальні проєкти. 

Хореографи студії «#В_ТАКТ» провели кілька майстер-класів. Школа спеціалізується на сучасних стилях танцю: джаз-фанку, хіп-хопу, денс-холлу, к-поп. А для тих, хто прагне навчитись досконало володіти своїм тілом, пропонують заняття з йоги та аеробіки. 

Зразковий театр-студія мюзиклу «ОКей!» наповнив простір фудкорту голлівудським шармом. Такий результат приносять регулярні 6 занять на тиждень: два з вокалу, два з хореографії та два з акторської майстерності.

Імпровізований танцпол «Проспекту» запалила дівчата зі студії House of dance, у якій проводяться заняття із стретчінгу, хіп-хопу, джаз-фанку та heels. 

Усі охочі мали можливість навчитись створювати карту бажань та картини з макаронів завдяки викладачам центру прикладної освіти «Логос». А ще – взяти участь у майстер-класі від магазину творчого приладдя Art Mart та креативному Meet&Talk «Літо 2021 у спогадах та ідеях».

У дитячому захваті від магічного шоу лабораторії «Цікава хімія» були навіть ті, кому більше 18. Адже жага до експериментів та вивчення хімічних елементів з віком не зникає. 

ТРК «Проспект» постійно проводить цікаві заходи, орієнтовані на локальну спільноту. І доводить, що життя на лівому березі – насичене та не нудне. Щоб бути в курсі майбутніх подій торгового центру, варто відстежувати анонси на фейсбук- та інстаграм-сторінках ТРК. 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!