час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN RU

НОВИНИ

Чому AIESEC удруге повертається у ТРК «Проспект»
24-01-2020

У неділю представники міжнародної молодіжної студентської організації AIESEC Ukraine провели на просторі ТРК «Проспект» головну подію року - Global Village. Це традиційний фестиваль культур, який проходить у різних країнах світу.
На один день ТРК «Проспект» перетворився на міжконтинентальний простір представників різних народів, адже на Global Village свої національні духовні надбання та майстерність продемонстрували студенти із Німеччини, Мороко, Китаю, Єгипту, Бразилії, Туреччини, Індії, Перу, Індонезії, Алжиру, Гани. Завдяки відкритості простору ТРК «Проспект» та дружньої атмосфери, до молодіжних інтерактивів AIESEC долучалися і відвідувачі торгово- розважального комплексу. Для багатьох гостей, які завітали до ТРК «Проспект» на шопінг та дозвілля, участь в аутентичних майстер-класах народів Європи, Азії та Африки стало особливо вражаючим та пам’ятним відпочинком.
У соціальних мережах ТРК «Проспект» можна прочитати відгуки учасників. Але головний месседж, який висловлювали блогери та відвідувачі – це захоплення ідеєю, можливість спілкуватися та надихатися.
Рівно рік тому, у 2019 AIESEC Ukraine вперше провів Global Village у ТРК «Проспект». Очевидно, що молоді сподобалось тепло та гостинність торгово-розважального комплексу, тому в 2020 вони повернулись сюди знову, щоб зустрітись, наповнитись та обійнятись.

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!