час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Чому вчителі йдуть апгрейдитись в кіно у ТРК «Проспект»?
24-09-2021

25 вересня у ТРК «Проспект» відбудеться конференція у бізнес-форматі Teachers’ Self Upgrade, на якій висвітлюватимуться актуальні для освітян питання: оцінювання під час дистанційного навчання, множинний інтелект, цифрові педагогічні інструменти тощо. 

Захід пройде у кінозалі Multiplex і збере понад 150 столичних вчителів, переважно із Деснянського району. У кожного педагога своя мотивація долучитись до заходу – прагнення удосконалити навички, стати прикладом для своїх учнів, обмінятись досвідом з колегами.  

Учасників чекають 6 годин цікавого матеріалу від 6 спікерів, серед яких – співзасновниця «БеркоШко» Валентина Мержиєвська, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018 Юрій Гайдученко, тренерка та коучиня Вікторія Спащенко. Час, проведений на лекціях, зараховуватиметься до годин підвищення кваліфікації, про що буде зазначено у відповідному сертифікаті, який отримає кожен педагог. 

Участь у конференції для вчителів безкоштовна. Адже Teachers’ Self Upgrade –соціально-освітній проєкт, створений, щоб покращити рівень освіти в України. Ініціював його провіднй девелопер Arricano. Щоб реалізувати ініціативу, компанія звернулася до соціально-орієнтованих брендів, які підтримують КСВ-проєкти: Colin’s, VOVK, MAY Ukraine, Multiplex. Arricano провела переговори із експертами з питань освітнього сервісу – Європейською Бізнес Асоціацією та громадською спілкою «Освіторія», заручилась підтримкою Деснянської РДА та Управління освіти Деснянської РДА, здійснила онлайн-опитування серед педагогів, щоб з’ясувати, тренінги на яку тематику їх цікавлять. На всіх етапах компанії допомагала креативна агенція Ad.A.Agency. 

«Ми вдячні нашим партнерам, які ідеологічно розділили з нами задум проєкту Teachers’ Self Upgrade, повірили в ідею та сприяли його реалізації. Сучасна шкільна освіта потребує нового запалу, адже онлайн-навчання школярів вимагає інших компетенцій, ніж в офлайн-форматі. Привернути увагу учнів сьогодні набагато складніше, адже вчителям часто доводиться конкурувати за свій вплив із гаджетами, ютубом та тіктоком. Уже в дорослому віці ми переосмислюємо наше шкільне життя і безмежно вдячні тим вчителям, які знайшли особистий підхід та навчили нас основних засад, мотивували та передавали свої знання. У кожного із нас є улюблені вчителі, про яких згадуємо із теплотою та вдячністю. І це важливо, щоб і сьогодні відбувалась ефективна передача знань від вчителя до учня, навіть у дистанційному навчанні, щоб школярі отримували запал до навчання. І щоб вчителі володіли ефективними сучасними технологічними лайфхаками у наданні якісного освітнього сервісу. У цьому наш задум і реагування на потребу учителів у підвищенні професійної кваліфікації», – розповідає Олена Обухівська, директорка з комунікацій Arricano.

Те, що проєкт затребуваний, доводить і реакція медіа. Про завтрашню конференцію вже написали такі видання як «Інтерфакс», Malls Club, «Вікенд у Києві», EBA, Salad.

Результатами поділимось згодом на медіамайданчиках ТРК «Проспект». 

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!