час роботи
ТРК 10:00 - 22:00
UA
EN

НОВИНИ

Ед’ютейнмент Happy moments у ТРК «Проспект»: цікава хімія, малювання та ІТ-екшн
02-10-2020

3 жовтня відвідувачів ТРК «Проспект» очікує перфоменс у стилі Happy moments. Під час свята юні гості ТРК об’єднають, здавалось, непоєднуване – навчання та розваги.  Адже на локації Ед’ютейнмент Happy moments, що біля магазину ART MART, діти зможуть відчути себе водночас учнями і творцями. 
Так, з 15:00 у ТРК запрацює відкрита лабораторія «Цікава хімія», у якій юні дослідники зможуть відкрити для себе цікавий світ хімічних реакцій й молекулярної кухні. Після цього діти зможуть скористатись отриманими знаннями в повсякденному житті. 
Далі за програмою – творчий майстер-клас від магазину ART MART. Дітям нададуть фарби й папір, аби вони намалювали за зразком власний шедевр. Допомагатиме їм у цьому – Марія Марченко, вчителька з історії, яка любить малювати та ділитися своєю майстерністю із усіма бажаючими. Матеріали для творчості  ексклюзивно надає єдиний гіпермаркет творчості у ТРК «Проспект» - Art Mart. «Наша місія – розвивати творчість та натхнення, щоб українці отримували насолоду та задоволення, створюючи  щось цікаве своїми руками. А всім необхідним для цього – ми забезпечимо», - зазначила Ольга Плотникова, директорка Art Mart. 

На 17:30 запланований справжній ІТ-екшн, адже школа робототехніки та програмування Robocode проведе дистанційно-форматні майстер-класи для всіх юних поціновувачів інновацій та технологій. Учасників очікують інтерактивні шоу та вікторини, тестування роботизованих систем, дистанційні змагання на роботах та, звичайно, подарунки. 

Окрім Ед’ютейнмент Happy moments, 3 жовтня у ТРК «Проспект» діятимуть ще 5 святкових локацій. Детальніше про них за посиланням: https://projects.weekend.today/happy_moments_prospekt

Дізнавайся першим про розпродажі та новинки! Підписуйся на розсилку!